[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Концерты » Фест В.С.ГД (Хмельницька D.I.Y сцена)
Фест В.С.ГД
co2Дата: Вторник, 03.06.2008, 00:14 | Сообщение # 1
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Почитавши про спецслужби на панк-хк сайтах я розумію що інфа моя мінімум ПАЛІВНА, але поки ми проводим фест в центральному ДК інформація про фест загальнодоступна. Та й сам фестиваль нажаль не носить дуже великого інформаційного навантаження і якогось певного ідейного спрямування. Так що досі у нас були проблеми лише з мінкультури. Фестиваль спрямований на створення альтернативної сцени у місті в якому ще 2-3роки назад всі думали що грати на сцені можуть тільки під час чергових виборів. Пів року назад ми сробували створити альтернативний D.I.Y клуб який уже 2 тижні як я власноруч закрив. ( скажу чесно серце кровью обливалося)
А цю тему я створюю щоб повідомити про перспективи відновленного феста В.С.ГД.
Доки ми не сильно влазимо в залупу з оточуючим нас ворожим чиновницьким середовищем і не сильно привертаємо до себе увагу,у нас э можливість проводити непогані канци. Музика в нас різнопланова але тяжіє до панк-хк гуртів і гуртів із свідомими життєвими позиціями (виражовуюсь на рівні ДЕСЕРТАЦІІ).Проведенню феста сприяє просте правило "ДЕНЬГИ В КАСЫ-КУЛЬТУРУ В МАССЫ",якого дотримується керівництво ДК. Тобто для регулярного проведення фестивалю треба встановити дати канців в найближчих пів- року, проплатити наперед оренду приміщення на час концертів і розгорнути компанію по прийому заявок , ДЕМОК , і іншої інфи для бажаючих прийняти участь у фестивалі. ЦЕ БУЛА ПЕРЕДМОВА ЯКУ ,В ПРИНЦИПІ ,МОЖНА БУЛО І НЕ ЧИТАТИ

Добавлено (03.06.2008, 00:14)
---------------------------------------------
Далі спробую видати робочу інформацію.
Для тих хто не в курсі про що взагалі мова пропоную подивитись як все починалось.

www.vsgd.narod.ru

www.vsgd.nm.ru

З того часу змінились хіба що контакти.
З питаннями про фест можна звертатись на гостьову www.vsgd.nm.ru там буваю я або наш гітарист Паша.
Моє мило www.babbo@mail.ru.

Маленька інформація по фесту
-канци проходять в центральному будинку культури(навпроти кінотеатра ім.Шевченка)
-зал на 200-250 посадочних мість. перед сценою ми звільняєм від стільців площадку для слема і т.п..
-для гуртів за сценою э кімнатка(типа гримерка)
-до центра легко дістатись від будьякого вокзалу
-наші концерти відвідує в середньому 150 чоловік кожного разу
-у вестибюлі ДК зручні місця для розкладок дістро і різного стафа
-по звуку не буду писати нічого бо не такі ви тут круті музиканти шоб вам писати техрайдери biggrin всі хто виступали звуком лишались задоволені але ми постійно працюєм над покращенням
-після виступів намагаємось зробити хороше АФТАПАТІ , поспілкуватись,покормити учасників,вписати на ночьовку

Єдине про що не можу говорити конкретно - так це про оплату проїзду учасників. Фестиваль не робить великих комерційних планів і тому не завжди ми маємо достатню сумму щоб задовольнити всі потреби учасників.

Прикрепления: 5302651.jpg (11.5 Kb)
 
OneselfДата: Вторник, 03.06.2008, 07:38 | Сообщение # 2
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 42
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
було би цікаво подробніше про той клуб дізнатися.
 
mzuДата: Вторник, 03.06.2008, 11:32 | Сообщение # 3
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Здоров, Сашко!) і ось ще одне мило для контакту: mzu82@mail.ru (Паша)

all go, no slow!
 
co2Дата: Четверг, 31.07.2008, 01:59 | Сообщение # 4
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Ось перші три гурти які приймають участь у першому у цьому сезоні концерті:
УЪЮТ - ска-панк гурт з Києва.Хлопці нещодавно повернулись з панк-фестивалю і фото з виступу можна подивитись на http://yuriyk2k.livejournal.com/48004.html#cutid1 . Нажаль більшої інформації про них не маю (покищо)

МІЙ БАТЬКО П'Є - наші друзі , м.Рівне , про стиль виконання судити не буду а усім бажаючим познайомитись з гуртом раджу http://mbp.myrivne.org/ а також прийти на фест)))

RESNULLIUS - ще одні наші друзі з м.Рівне , гурт притерпів невеликих змін , ознайомитись з інформацією можна на http://www.resnullius.net.ua

 
valderramaДата: Четверг, 31.07.2008, 02:07 | Сообщение # 5
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
кроме этих трёх кто-то ещё будет?
 
ТыБыДыЖДата: Четверг, 31.07.2008, 09:19 | Сообщение # 6
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Да, пока не густо...

Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
diyzhytomyrДата: Четверг, 31.07.2008, 09:46 | Сообщение # 7
6 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 180
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (co2)
у першому у цьому сезоні концерті:

а коли цей концерт? бо я шось не знайшов:)


still fucking strong and still believe
still fighting for better day
still fucking strong and still believe
together we'll make a change
 
fuckofforfightДата: Четверг, 31.07.2008, 12:15 | Сообщение # 8
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
Оновлення в складі команд на концерті в суботу
brutal_gore | 31.07.08 02:34:59
На концерті з гуртом Нарвасадата ще будуть виступати чудові хлопці з Хмельницька - ВСГД (В сраку громадську думку),які грають чудовий панк\олдскул ХК...
Та що ще на один стимул більше щоб прийти на цей концерт...))

http://rock.lviv.ua/?category=7&article=12222

вітаю хлопці!

 
lionofjudahДата: Четверг, 31.07.2008, 23:08 | Сообщение # 9
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 41
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Ось перші три гурти які приймають участь у першому у цьому сезоні концерті:
УЪЮТ - ска-панк гурт з Києва.Хлопці нещодавно повернулись з панк-фестивалю і фото з виступу можна подивитись на http://yuriyk2k.livejournal.com/48004.html#cutid1 . Нажаль більшої інформації про них не маю (покищо)
насчет этой группы могу сказать одно я сам лично видел как они тусили на саус панк фесте вместе с правыми футбольники ссаными,которые потом еще и опиздюлились...кстати под пиздюлину могли попасть и эти пидары киевские но их спасли языческие боги...
так что если вам ребята организаторы дорога ваша честь то отписывайте этих мудил пока не поздно!!!!
Бойкотировать наци прокладок!!!
 
co2Дата: Пятница, 01.08.2008, 03:04 | Сообщение # 10
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Як я зрозумів ска-панки тусили з хулами? Якщо це так то це не виняток а скоріше правило для ска-команд. ( твоє занепокоєння я зрозумів , доведеться перевірити світогляд команди))).
Quote (lionofjudah)
так что если вам ребята организаторы дорога ваша честь

Бля яка честь у панків які роблять самі собі фест))) Не відносьтесь до цього так серйозно wink
 
РошаДата: Пятница, 01.08.2008, 09:23 | Сообщение # 11
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 326
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
да..не относитесь так серьёзно к наци на концертах..пусть приходят, пусть выступают ихние группы..

дистро осаждённого города
 
co2Дата: Пятница, 01.08.2008, 18:51 | Сообщение # 12
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Чувак ти шо з головою не дружиш? Тобі неясно хто написав непонятно шо про групу і ти вже робиш висновки? Зрозумій що світ не зійшовся клином на ваших ідеологіях , в житті не буває чорного і білого (хоч так було б набагато простіше) , є ще просто аполітичні люди. І зрозуміте накінець , якщо я не б'ю пику першому попавшомуся скінгеду - це не означає що я розділяю його переконання.
 
TittyTwisterДата: Пятница, 01.08.2008, 19:23 | Сообщение # 13
6 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 169
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (lionofjudah)
насчет этой группы могу сказать одно я сам лично видел как они тусили на саус панк фесте вместе с правыми футбольники ссаными,которые потом еще и опиздюлились...кстати под пиздюлину могли попасть и эти пидары киевские но их спасли языческие боги... так что если вам ребята организаторы дорога ваша честь то отписывайте этих мудил пока не поздно!!!! Бойкотировать наци прокладок!!!

сорри за оффтоп
группа УЮТЪ на саус-панке была сильно бухая, так что их круг общения вряд ли стоит обсуждать; музыку их не котирую

а правых кстати спасла наступившая ночь))))


басист "Не Для Продажи"
 
mzuДата: Пятница, 05.09.2008, 16:14 | Сообщение # 14
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Відкриття нового сезону ВСГД-фестивалів!!!!)))
ВСГД-6



all go, no slow!
 
RUBAKДата: Воскресенье, 07.09.2008, 00:22 | Сообщение # 15
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 32
Награды: 0
Репутация: -2
Статус: Offline
Quote (TittyTwister)
группа УЮТЪ на саус-панке была сильно бухая

борьба с Зеленным Змием тяжела и опасна smile
 
Форум » Музыка » Концерты » Фест В.С.ГД (Хмельницька D.I.Y сцена)
  • Страница 1 из 6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • »
Поиск: