[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Концерты » Фест В.С.ГД (Хмельницька D.I.Y сцена)
Фест В.С.ГД
mzuДата: Понедельник, 13.10.2008, 15:53 | Сообщение # 76
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
по поводу Люстр напишу из письма, отправленного в письме Толяну из Авроры: "...Кумара знаю з тих самих часів, відколи знаєте і ви його - з Прориву 2005,на якому Люстри була заявлена як антифа-банда (почитай буклет диску з Прориву). Бачився з ним декілька разів, багато спілкувався про афа і фа - з його слів він не належить ні до тих, ні до інших.він сам мені розказував, як давав піздюлєй бонам). звичайно, спитав про свастику на нозі. свастики треба розрізняти: сам він пояснив, що це свастика ніякого відношення до свастики нацистської Німеччини не має, а є вона язичницькою (а нацистська свастика - в білому колі із червоним обідком і під кутом в 45 градусів). останнім часом він захопився історією і розкопками - цим пояснюється його любов до військової історії і мілітаризму." ещё он выручил меня в очень трудный период моей жизни, за что большое спасибо ему и его маме. общение с ним не сделало меня правым,левым,комунистом или просто уебаном,я остался со своими взглядами на панк-хардкор культуру, которая по-умолчанию должна быть антифа.
думаю, у нас будет возможность побеседовать со всеми учасниками этого форума на канце Human error,я там буду,открыт для дискуссий,диалога,полемики и просто пиздежа!) п.с. не люблю бздеть по форумам,предпочитаю живое общение.


all go, no slow!
 
fuckofforfightДата: Понедельник, 13.10.2008, 19:30 | Сообщение # 77
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
mzu, ок.в рівному дійсно багато хто буде.там і поспілкуємось.
 
diyzhytomyrДата: Понедельник, 13.10.2008, 20:17 | Сообщение # 78
6 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 180
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (mzu)
Гр. Фейрплей была приглашена в последний момент в "нагрузку" к 4 в КПЗ, старым знакомым из Тернополя и не была даже вписана в афиши. Было известно,что банда играет ска-панк и связана с околофутболом. Никаких предпосылок и слухов о правизне этой банды до нас не доходило.

наскільки мені відомо, групу фейрплей ви хотіли запросити ще на попередній всгд фест тоді, коли виступали скарпреттер... тоді ярік з шт тобі, паша, чи сані сказав про їхні навколоправі зв*язки... і тоді замість них грала толеранта... думаю, запрошуючи фейрплей на цей всгд фест, ви все ж знали про їхні погляди ітд..


still fucking strong and still believe
still fighting for better day
still fucking strong and still believe
together we'll make a change
 
mzuДата: Вторник, 14.10.2008, 08:01 | Сообщение # 79
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
ні, мови про запрошення Фейрплей на виступ Скарпреттер не було, я про таке 1-ий раз чую.

all go, no slow!
 
fuckofforfightДата: Вторник, 14.10.2008, 09:01 | Сообщение # 80
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
я таке до речі теж чув при чому від людини яка мала справу особисто з туром скарпреттер
 
mzuДата: Вторник, 14.10.2008, 11:27 | Сообщение # 81
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 24
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
це дезінформація! закривайте цю тему вже, досить одне й те саме повторювати і починати все з початку.

all go, no slow!
 
RottenTofuДата: Среда, 15.10.2008, 01:09 | Сообщение # 82
5 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 127
Награды: 0
Репутация: 5
Статус: Offline
а я самый охуенный
 
Форум » Музыка » Концерты » Фест В.С.ГД (Хмельницька D.I.Y сцена)
  • Страница 6 из 6
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
Поиск: