[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 1
  • 1
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Прочие группы » Ангар 18 (Odessa paranoid punk)
Ангар 18
CrashradioДата: Понедельник, 18.08.2008, 10:14 | Сообщение # 1
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Группа создалась на, когда-то останках, Детей Бодуна. В 2007-м Играет параноидальный панк, с разного рода вкраплениями и влияниями, тексты русские и украинские. Выступали вместе, Операцией Пластилин (Тамбов, Россия), Борщ (Киев), и пр. выпустили епишку своими силами деньгами тиражом в 100 шт и, практичекси, весь раздали, продав для самых преданных 3 или 4. Выпустили Зин хоть и с опозданием и с очень ограниченным тиражом с обзором украинской панк-сцены «Сломан Телевизор» ну и прочее, прочее, прочее. Вся епишка «Невидимый Фронт» выложена на майспейсе, с удовольствием выложил бы на айфолдеры и рапиды, как раньше и было, но пока отсутствует такая возможность.
Прикрепления: 0405448.jpg (156.6 Kb) · 6284942.jpg (134.4 Kb) · 5599474.jpg (49.3 Kb)
 
valderramaДата: Понедельник, 18.08.2008, 15:49 | Сообщение # 2
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
форум группы - http://angar18.forum24.ru/
майспейс

честно, то мне не очень. зин посмотреть бы интересно было.

 
CrashradioДата: Четверг, 21.08.2008, 16:54 | Сообщение # 3
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Зин "Сломан Телевизор" достать можно здесь - 375949638 (аська)
 
co2Дата: Четверг, 21.08.2008, 19:40 | Сообщение # 4
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Crashradio, Ти тільки не кажи шо ти в складі ДБ на ВСГД-3 виступав разом з ЛЮСТРАМИ бо тебе зразу у бони запишуть ))) а музику тут вашу навряд чи хто слухати буде))) wink
 
ТыБыДыЖДата: Четверг, 21.08.2008, 23:57 | Сообщение # 5
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
co2, слушай, объясни, пожалуйста, ты меня тут попрекал неполиткорректностью, у вас на сайте висит заявление типа "нафиг расистов", при этом очень любишь Кумара, который сочинял песни типа "Планета мавп", "негр з білазом" и т.д., так вот, объясни, ты против расизма идеологически, или потому что расисты иногда панков пиздят?

Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
vm7mvДата: Пятница, 22.08.2008, 11:31 | Сообщение # 6
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
ТыБыДыЖ, "нігілізм як він є)))отріцаніє отрицанія))))))тупорила ідейність що права що ліва нікого щі ні до чого хорошого не доводила.." (с) Kumar

Сообщение отредактировал vm7mv - Пятница, 22.08.2008, 11:32
 
co2Дата: Пятница, 22.08.2008, 20:03 | Сообщение # 7
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
ТыБыДыЖ, та ладно , не парся. З шутками що до ЛЮСТР і фашізма я вже трохи переборщив , зізнаюсь і усвідомлюю. Тепер по темі.
Головне не думати по-расистські, а не боятися сказати заборонене слово. - Це твої слова доречі стосовно коректності. Мені здається що від пісень Кумара не постраждала жодна людина (хіба що хтось цирозом захворів biggrin ). В той же час ніхто не помічає дрібного , побутового я б сказав , расизму. Візьми просту середньостатистичну людинку. У неї нема ні тату , ні нашивок , ні зачісок ні інших атрибутів. Не дивлячись на те вона "точно" знає що: Молдавани - тупі , Білоруси окрім Батьки і картоплі нічого не знають(бульбаші одним словом) , Росіяни - москальня і алкашня , Африканці - тільки в баскетбол уміють грати і усі народності Африканського континенту носять одне імя - негри , Китайці - усі на одне лице. Маленька дитина і та знає що - "Если в кране нет воды - воду выпили жыды". Кавказці усі "хачики чорножопі" - торгують на наших базарах і женяться на наших гарних дівчатах. Мені продовжувати?
Набагато гірше буде не те що купка фа - лалбайобів будуть бити циганку з дитиною а те що за неї ніхто з перехожих може і не заступитись. Народний похуїзм і побутовий расизм призвели до того що переважна частина країн агресорів свято вірить у той курс яким їх ведуть . (ну не знаю чи зміг нормально пояснити про країни).
А тепер по Кумару і колегам. Під колегами я маю на увазі людей які створюють музику , пишуть статті і книжки (дійвайні). Цих людей видно здалеку тому що вони заявляють про себе , виявляють себе. Цих людей легше критикувати і висміювати тому що вони не соромляться відкрити перед іншими свої думки , відкрити якусь частину свого єства. На відміну від людей які тихенько сидять за кампом , не викладають нікуди своїх фото , не хочуть виділитись з загальної маси - "поета може образити кожен". І тому я у стьобній формі іноді підтримую таких людей. Не треба нічого мною сказаного сприймати на свій рахунок ( я вас нікого не знаю а ви мене не знаєте).
І ще одна порада. Якщо вам хочеться мати маленький сайтик для невеликої компанії однодумців розповсюджуйте інформацію про нього виключно у своїх вузьких кругах(по знайомству) wink . А усім хто вас не влаштовує блокуйте IP-адресу.
 
valderramaДата: Пятница, 22.08.2008, 20:28 | Сообщение # 8
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
І ще одна порада. Якщо вам хочеться мати маленький сайтик для невеликої компанії однодумців розповсюджуйте інформацію про нього виключно у своїх вузьких кругах(по знайомству) wink . А усім хто вас не влаштовує блокуйте IP-адресу.

это вообще к чему?
 
vm7mvДата: Пятница, 22.08.2008, 20:50 | Сообщение # 9
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
co2, да, всё верно написал... а про Кумара і колег я ничого не поняв

Добавлено (22.08.2008, 20:50)
---------------------------------------------
тока каким боком сюда кумар и свё что с ним связано? тема - Ангар 18

 
ТыБыДыЖДата: Пятница, 22.08.2008, 22:46 | Сообщение # 10
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
ені здається що від пісень Кумара не постраждала жодна людина (хіба що хтось цирозом захворів biggrin )

Напряму - ні. Ніхто від прослуховування одного гурту валити людей не йде. Там музло послухав, іншого послухав, сказав "уй бля круто, хачі заїбали", потім з пацанами побухав і вже йде мочити когось. Тому я принципово проти будь яких побутово-расистських висловів у текстах.

biggrin з іншого боку згадав що пісня про скінхеда Васю набагато популярніша і багато хто через неї думає, що Тостер - афа biggrin

Quote (co2)
В той же час ніхто не помічає дрібного , побутового я б сказав , расизму.

Цей ніхто - це хто? Панки? Середньостатистичні людинки? На кого цей випад?

Quote (co2)
А тепер по Кумару і колегам. Під колегами я маю на увазі людей які створюють музику , пишуть статті і книжки (дійвайні). Цих людей видно здалеку тому що вони заявляють про себе , виявляють себе. Цих людей легше критикувати і висміювати тому що вони не соромляться відкрити перед іншими свої думки , відкрити якусь частину свого єства. На відміну від людей які тихенько сидять за кампом , не викладають нікуди своїх фото , не хочуть виділитись з загальної маси - "поета може образити кожен". І тому я у стьобній формі іноді підтримую таких людей. Не треба нічого мною сказаного сприймати на свій рахунок ( я вас нікого не знаю а ви мене не знаєте).

http://stop-it.narod.ru/ Ця людина створювала музику, писала і не приховувала себе. Нажаль, ми не в художній галереї живемо, а в совку. тут інколи і не можна сказати все, що думаєш((


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
vm7mvДата: Пятница, 22.08.2008, 22:50 | Сообщение # 11
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (ТыБыДыЖ)
Там музло послухав, іншого послухав, сказав "уй бля круто, хачі заїбали", потім з пацанами побухав і вже йде мочити когось.

та если бы так оно просто было....
 
co2Дата: Суббота, 23.08.2008, 01:56 | Сообщение # 12
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
valderrama, друже , це я до того що люди в суперечках іноді дістають один одного до того що лунають пости(дослівно не памятаю) - був нормальний сайт для нормальних людей так поналазило... і типу якшо тобі щось не пре то тобі тут не місце

Добавлено (23.08.2008, 01:56)
---------------------------------------------
vm7mv[/b], тока каким боком сюда кумар и свё что с ним связано? тема - Ангар 18

так я ж кажу , мене тут що приколює що будь яка тема переходить на політику)))

 
ТыБыДыЖДата: Суббота, 23.08.2008, 08:39 | Сообщение # 13
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Не будь-яка, лише та в якій дебільні коментарі.

Ок, давайте припинимо цей холівар і діко рубілову.


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
valderramaДата: Суббота, 23.08.2008, 11:27 | Сообщение # 14
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
так я ж кажу , мене тут що приколює що будь яка тема переходить на політику)))

посмотри, пожайлуста, кто в этой теме на "политику" переходить начал . ну вообще, если это тебя "прикалывает", то тут ничего странного biggrin
и давайте писать здесь по теме.
а о том, о чем в последнее время пишут в этих темах, писать в этой теме
 
co2Дата: Суббота, 23.08.2008, 16:04 | Сообщение # 15
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Я ще раз каюсь і визнаю ))) а ту тему на ссилці сам і придумав)))
 
Форум » Музыка » Прочие группы » Ангар 18 (Odessa paranoid punk)
  • Страница 1 из 1
  • 1
Поиск: