[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Модератор форума: mark  
Форум » Жизнь » Остальное » "причина для ненависті" (досить жувати соплі))))
"причина для ненависті"
co2Дата: Суббота, 23.08.2008, 09:34 | Сообщение # 1
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Створив тему по одній простій і всім зрозумілій причині. Замість того щоб в кожній темі влаштовувати ідеологічні "файти" можна зайти і написати про те що тебе непокоїть в данний момент. Мені здається це буде коректніше по відношенню до людей які створюють , наприклад , тему про гурт а читають далекі від музики пости wacko .
І відразу ж новенька тема для суперечок. Що дає більш негативні наслідки , "національно свідомі" організації чи побутовий расизм?
 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 10:10 | Сообщение # 2
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
найчастіше "псевдо національно свідомі організації" і створюють побутовий расизм своєю пропагандою
 
vm7mvДата: Суббота, 23.08.2008, 10:49 | Сообщение # 3
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
або навпаки, "псевдо національно свідомі організації" створюються завдяки побутового расизму. все взаємозв'язано.

Щодо "національно свідомі" організації, то найчастіше вони не мають великого впливу... а члени таких організацій були і будуть. шось дуже страшного не бачу.

а от побутовий расизм думаю це вже посерьйозніше...

 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 11:41 | Сообщение # 4
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
vm7mv, Щодо "національно свідомі" організації, то найчастіше вони не мають великого впливу..-дуже часто мають..згадай ту ж німеччину в перед воєнний період...

зараз побутовий расизм як такого впливу немає тому що побутові расисти це зазвичай старше покоління, совкове покоління якого вже не перевиховаєш але яке вже нічого і не змінить...партія Свобода на виборах загалом і виїжає на пенсіонерах які щиро вірять в патріотизм партії і тд і тп...
проблема расизму полягає в молодому поколінні...і це дійсно проблема бо молодь може більш активізуватись ніж інші вікові прошарки населення...і зараз найчастіше все починається з Пласту,Бойового Гопака і тд і тп а закнчується УНТП,Патріот і інша поєбєнь...по-моєму тут проблема...
а те що закидають що коли на вулиці будуть негра бити то ніхто не заступиться то все до одного місця.коли будуть бити білого то теж ніхто нічого не скаже бо стадові не до цього..
тому проблема не в тому що ніхто не заступиться а в тому що є уєбани які роблять насильство на вулиці на основі расової ненависті.

 
vm7mvДата: Суббота, 23.08.2008, 11:53 | Сообщение # 5
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (fuckofforfight)
гадай ту ж німеччину в перед воєнний період

ну ми ж зараз про Україну говоримо чи ні? Та і ситуація тоді в німеччині була зовсім інша, ніж у нас зараз

Quote (fuckofforfight)
проблема расизму полягає в молодому поколінні...

незнаю, але я думаю, шо це ЗАРАЗ не велика проблема. таких людей не так вже й багато. по моєму більшості абсолютно похуй на УНТП і таке інше... так, є дибіли, стоять в цих організаціях, але їх не так вже й багато. а коли якогось негра вбьють по расовій причині, то це вже не так часто і буває. по моєму більша проблема - це похуїзм і стереотипи різні в людей...
 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 12:15 | Сообщение # 6
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
vm7mv, коли у нас дойде до того що унтп на вибори підуть і голоси наберуть вже буде пізно)

незнаю, але я думаю, шо це ЗАРАЗ не велика проблема. таких людей не так вже й багато.-ти просто у маленькому місті живеш)

а коли якогось негра вбьють по расовій причині, то це вже не так часто і буває.-почитай статистику скільки вбивств у києві було скоєно цього року на почві расизму

 
vm7mvДата: Суббота, 23.08.2008, 12:46 | Сообщение # 7
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (fuckofforfight)
ти просто у маленькому місті живеш)

ну може...
Quote (fuckofforfight)
почитай статистику скільки вбивств у києві було скоєно цього року на почві расизму

ну то ссылку дай на статистику якусь))
 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 12:55 | Сообщение # 8
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
vm7mv, я печатну продукцію читав)так от там писалось що в києві за першу половину року скоєно 17 вбивств на почві расизму і 67 випадків коли людям завдано тілесних ушкоджень..
 
vm7mvДата: Суббота, 23.08.2008, 13:07 | Сообщение # 9
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
а скільки взагалом було вбивст? так шо пока шо число 17 не про шо не говорить
 
co2Дата: Суббота, 23.08.2008, 16:02 | Сообщение # 10
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (vm7mv)
так шо пока шо число 17 не про шо не говорить

Воно ні про шо не говорить поки не стосується нас особисто. А тепер уяви статистику - за минулий рік у Москві було вбито 17-ть Українців , мені здається це на підсвідомому рівні може зачепити сильніше.
І ще у мене питання №2: Я вважаю що в розпалі національної ворожнечі(у тій самій Росії наприклад) на 90% винна неправильна (іноді продажна ) міграційна політика уряду. Якщо я зрозуміло висловився то розкажіть свою думку. Грубо кажучи - хто має контролювати кількість іноземців в країні і чи потрібно це взагалі?
 
vm7mvДата: Суббота, 23.08.2008, 16:30 | Сообщение # 11
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (co2)
А тепер уяви статистику - за минулий рік у Москві було вбито 17-ть Українців , мені здається це на підсвідомому рівні може зачепити сильніше.

чесно, не зачіпляє...

Quote (co2)
чи потрібно це взагалі?

зачем?
 
valderramaДата: Суббота, 23.08.2008, 16:45 | Сообщение # 12
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
согласен с vm7mv.
 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 17:06 | Сообщение # 13
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
якщо для вас 17 трупів у лише 1 місті за 6 місяців через інший колір шкіри не має значення (це при тому що винуватці так і не сіли) то я просто вихожу з дискусії...нема сенсу її продовжувати бо тоді тут спрацьовує принцип моя хата скраю я нічого не знаю...

Добавлено (23.08.2008, 17:06)
---------------------------------------------
co2, якщо людство в цілому сягне глибоко саморозвитку то не потрібно нічого контролювати бо в цьому не буде сенсу.

 
valderramaДата: Суббота, 23.08.2008, 18:00 | Сообщение # 14
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
не так выразился я: согласен с последним постом vm7mv.
а убийства на почве расовой дискриминации (будь там 1, а не 17) уже о чём то говорит...
 
diyzhytomyrДата: Суббота, 23.08.2008, 18:38 | Сообщение # 15
6 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 180
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
бля.. тут все настільки обмежено і односторонньо! cry хіба є різниця на расовому ґрунті вбивство чи по п'яні? смерть людини - це завжди жахливо! і я, наприклад, не бачу різниці між одним і іншим вбивством..

still fucking strong and still believe
still fighting for better day
still fucking strong and still believe
together we'll make a change
 
Форум » Жизнь » Остальное » "причина для ненависті" (досить жувати соплі))))
  • Страница 1 из 2
  • 1
  • 2
  • »
Поиск: