[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Модератор форума: mark  
Форум » Жизнь » Остальное » "причина для ненависті" (досить жувати соплі))))
"причина для ненависті"
valderramaДата: Суббота, 23.08.2008, 19:06 | Сообщение # 16
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
ну тема про расизм, а не "убийства по пьяне" biggrin
 
fuckofforfightДата: Суббота, 23.08.2008, 19:07 | Сообщение # 17
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
diyzhytomyr, так будь-яка смерть жахлива але смерть на расовому підгрунті обовязково повториться якщо нічого не робити...і різниця є коли 15 уйобків пригають з ножами на одного нещасного негра.це називається організоване вбивство...а смерть по пяні нещасний випадок..і з цим треба боротись різними методами.
 
ТыБыДыЖДата: Воскресенье, 24.08.2008, 09:54 | Сообщение # 18
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Сомневаюсь что убийства украинцев произошли на почве национальной ненависти.

Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
diyzhytomyrДата: Воскресенье, 24.08.2008, 10:22 | Сообщение # 19
6 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 180
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (fuckofforfight)
diyzhytomyr, так будь-яка смерть жахлива але смерть на расовому підгрунті обовязково повториться якщо нічого не робити...і різниця є коли 15 уйобків пригають з ножами на одного нещасного негра.це називається організоване вбивство...а смерть по пяні нещасний випадок..і з цим треба боротись різними методами.

та да. так воно і є.. просто в цій темі про смерть говорять настільки буденно і якось байдуже...:

Quote (vm7mv)
ак шо пока шо число 17 не про шо не говорить

Quote (co2)
може зачепити сильніше.


still fucking strong and still believe
still fighting for better day
still fucking strong and still believe
together we'll make a change
 
aktyvistДата: Воскресенье, 24.08.2008, 12:26 | Сообщение # 20
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 56
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (co2)
Воно ні про шо не говорить поки не стосується нас особисто. А тепер уяви статистику - за минулий рік у Москві було вбито 17-ть Українців , мені здається це на підсвідомому рівні може зачепити сильніше.
І ще у мене питання №2: Я вважаю що в розпалі національної ворожнечі(у тій самій Росії наприклад) на 90% винна неправильна (іноді продажна ) міграційна політика уряду. Якщо я зрозуміло висловився то розкажіть свою думку. Грубо кажучи - хто має контролювати кількість іноземців в країні і чи потрібно це взагалі?

ого, така наці-риторика angry

 
co2Дата: Воскресенье, 24.08.2008, 13:08 | Сообщение # 21
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Пацани про Українців було для приклада сказано))).
Що до державної політики то мені здається це не треба недооцінювати. Ось наприклад , студент з Москви розповідав . Три двадцятиповерхівки було віддано під студенські гуртожитки. Якесь начальство вимутило так що студентам віддали тільки дві а третю почали здавати під общагу для заробітчан. Заробітчани народ особий їх не сильно цікавить співіснування з оточуючими людьми бо живуть на одному місці вони не довго. Студенти теж не самий спокійний контингент.Не знаю з чого в них там почалось , чи по п'яні , чи за дівчат , чи ше за щось і звичайними стали сутички з кавказцями і корейцями.Так шо саме цікаве що наступні курси студентів вже знали що коли напився то в порядкє вєщєй іти з корейцями пиздитись .
І от мені здається що корінь проблеми саме в замутах людей які будинки розприділяли. Заробітчани опинились у ролі галасливих сусідів яких постійно треба заспокоювати.

Добавлено (24.08.2008, 13:08)
---------------------------------------------
aktyvist, от я чекав цього питання. Я не кажу щоб закрити кордони і нікого не впускати але в теорії якщо є місце куди вміщається одна людина а туди їй підселити ще дві процент конфліктів значно зросте.

 
vm7mvДата: Воскресенье, 24.08.2008, 20:10 | Сообщение # 22
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (fuckofforfight)
якщо для вас 17 трупів у лише 1 місті за 6 місяців через інший колір шкіри не має значення

я не казав, шо 17 трупів не мають значення для мене. так, це трагедія, будь яке вбивство по БУДЬ ЯКІЙ причині це трагедія.
Я мав на увазі саме статистику. 17 вбивств. але якшо припустимо за пів року у місті померло 200 бомжів. а якшо возьмево всю статистику вбивст, то вбивства на расовому підгрунті не займають навіть відсотка. проблема есть, але мабуть не така, шо пиздец...

Quote (valderrama)
о чём то говорит...

незнаю, о чем оно может говорить... всякие придурки біли всегда, да и будут потом.

Quote (diyzhytomyr)
хіба є різниця на расовому ґрунті вбивство чи по п'яні? смерть людини - це завжди жахливо! і я, наприклад, не бачу різниці між одним і іншим вбивством..

правильно!

Quote (diyzhytomyr)
та да. так воно і є.. просто в цій темі про смерть говорять настільки буденно і якось байдуже...

а що, ми повинні тут плакати по кожному вбитому, чи як?

Quote (co2)
Ось наприклад , студент з Москви розповідав . Три двадцятиповерхівки було віддано під студенські гуртожитки. Якесь начальство вимутило так що студентам віддали тільки дві а третю почали здавати під общагу для заробітчан. Заробітчани народ особий їх не сильно цікавить співіснування з оточуючими людьми бо живуть на одному місці вони не довго. Студенти теж не самий спокійний контингент.Не знаю з чого в них там почалось , чи по п'яні , чи за дівчат , чи ше за щось і звичайними стали сутички з кавказцями і корейцями.Так шо саме цікаве що наступні курси студентів вже знали що

а може бути й так, шо ці ж студенти, виховані так, шо "чурки - немиті підараси, нахуй вони понаїзжали". ось звідки і конфлікти

я вважаю, що в цій системі, в який ми живемо, ці конфлікти були, і будуть.

Quote (co2)
aktyvist, от я чекав цього питання. Я не кажу щоб закрити кордони і нікого не впускати але в теорії якщо є місце куди вміщається одна людина а туди їй підселити ще дві процент конфліктів значно зросте.

звісно зросте... але яка різниця, кого підселять?
 
co2Дата: Понедельник, 25.08.2008, 01:14 | Сообщение # 23
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (vm7mv)
звісно зросте... але яка різниця, кого підселять?

різниця в тому що у кожного народу свій менталітет , свій спосіб життя , погляди і багато взагалі чого різного. Звичайно в ідеалі поперше ми всі люди але практика показує що і характер і виховання (як ти казав про студентів) і менталітет нас сильно розрізняють. Тому там де три Українці будуть їсти сало (наприклад) виходець з Алжиру буде себе відчувати мінімум некомфортно тому що у його кулінарну традицію не входить вживання ряду наших звичних продуктів. Одним словом "что Русскому хорошо - то Немцу потом убирать" )))
Приклад №2. Ми з жінкою їздили до Москви у "свадєбне путішествіє". За час який я провів у черзі за жетонами на метро до неї два чи три рази підходили знайомитись молоді люди причому усі Кавказської національності. І от якщо вони навіть нормальні люди а не хами якісь їх менталітет дозволяє у такий спосіб висловлювати своє захоплення людською вродою але моя Словянська душа все це бачила по іншому і був би я менш адекватний міжнаціонального конфлікту було б не уникнути)))
Що до ролі держави то наприклад Євросоюз влаштовує в країнах претиндентах на вступ в ЄС - дні Європи де людям розповідають про інші країни те чого не дорозказували у школі наприклад. Мені здається без таких і схожих заходів нормальні люди з інших країн так і залишаться для більшості неграми і хачами.

Добавлено (25.08.2008, 01:14)
---------------------------------------------

Quote (vm7mv)
я вважаю, що в цій системі, в який ми живемо, ці конфлікти були, і будуть.

І цим конфліктами будуть живитись різні "національно свідомі організації". І ось ми і підходим до коренів проблеми -СИСТЕМА В ЯКІЙ МИ ЖИВЕМО. Накрий десяток бонів чи просто гопів позерів і система через якийсь час народить тобі їх знову і побільше.
 
vm7mvДата: Понедельник, 25.08.2008, 11:21 | Сообщение # 24
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (co2)
різниця в тому що у кожного народу свій менталітет , свій спосіб життя , погляди і багато взагалі чого різного.

воно то да. але якшо люди б шукали більше спільного між собою, в не відмінного, то можна прожити з ким угодно. так, може це все ж звучить ідеалістично, але все ж таки...

Наприклад чому в СССР таких конфліктів не було? Та й селили в гуртожиток по інтернаціональному признаку. і нічого, жили якось українці з в'єтнамцями...

Quote (co2)
Накрий десяток бонів чи просто гопів позерів і система через якийсь час народить тобі їх знову і побільше.

так, бони і таке інше це тільки поверхня проблеми. але іх тако ж треба стримувати...
 
valderramaДата: Понедельник, 25.08.2008, 11:43 | Сообщение # 25
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
гопів позерів

гениальные слова biggrin biggrin biggrin
Quote (co2)
Тому там де три Українці будуть їсти сало (наприклад) виходець з Алжиру буде себе відчувати мінімум некомфортно тому що у його кулінарну традицію не входить вживання ряду наших звичних продуктів

ну есть такие вещи, как толерантность, терпимость, благодаря которым алжирец должен понимать, что украинцу есть сало (к примеру) - это нормально, а украинец, что алжирцу молиться по 5 раз в день - тоже нормально (к примеру).
 
co2Дата: Вторник, 26.08.2008, 08:31 | Сообщение # 26
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (vm7mv)
Наприклад чому в СССР таких конфліктів не було? Та й селили в гуртожиток по інтернаціональному признаку. і нічого, жили якось українці з в'єтнамцями...

Так от якщо згадати в СССР інтернаціоналізм був політикою держави. Я памятаю з малечку ще з молодших класів про братні народи , про 15-ть союзних республік , про братній Китай , про допомогу братнім Кубі , В'єтнаму , Афганістану.
Звичайно та країна займала територію з купою національностей і нацменшин. Але у нас чомусь з останніх новин можна взнати тільки про прикордонні лагеря для нелегалів які проривались через нашу територію в Європу. Або подивитись як "беркут" з екскаваторами зачищує вершину Ай-пєтрі від коріного населення (Кримських татар). От і думай після цього про побутовий расизм cry
 
Форум » Жизнь » Остальное » "причина для ненависті" (досить жувати соплі))))
  • Страница 2 из 2
  • «
  • 1
  • 2
Поиск: