Категории каталога

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Наш опрос

Как лучше добавлять новые группы на сайт?
Всего ответов: 116

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Интервью

KALASHNIKOV (Мілан, Італія)
KALASHNIKOV


Калашніков – це моя улюблена італійська група. Їх альбом Romantic Songs Of Dissidence я слухав відкривши рота від подиву. Такої музики я не чув ніколи до цього – якісь мелодії з старих сов- деповських культових фільмів, зіграні в дуже швидкому темпі і на італійській мові, душевним голосом вокалістки Сінції. Ці пісні просто заставляють мене заплакати чи, наприклад, обійняти людину, яка знаходиться біля мене і не має значення що то за людина! Частіше за все після прослуховування наприклад Berlino Est 1980 чи I Logori Standardi Di Wu я „страсно” хочу напитися водки, виплакатися свому собутильнику і розказати все своє потайне кому-небудь, бо так просто не можна слухати цю музику. Така сильна вона! Напевно, щось подібне відчувають робочі мужики з лісопилок та заводів Житомира, коли слухають пісні Любе і Расторгуєва... Самі Калашніков в інтерв’ю зіну „Напартачілі” (№5) зізнались, що їм подобається російська народна музика і вони намагаються привнести в свою музику її елементи...

Цим інтерв’ю я хотів привернути увагу до Калашніков, так як вони дійсно заслуговують на це – як музиканти, як люди, як діячі італійської лібертарної DIY тусовки ... а також просто поговорити з людьми, яких дуже люблю за те, що вони роблять.
Ок. На цьому все. Читайте інтерв’ю – далі вони самі про себе розкажуть.

З яких людей складається Калашников і хто на чому грає? Скільки кому років і хто чим займається?

(GHALLONZ) Ансамбль Калашніков це: Мілена (не питайте леді про вік! smile на основних вокалах, Сарта (27) на гітарах та менеджменті, Пуй (майже 30) на гітарах і філософії, Ліно (27) на басу та забавках, Рісса (27) на барабанах та присутності в тилу, Дон Сурейн на клавішах та елегантній випивці пива, і в кінці списку – Галлонс (27 або 12) на синтетичних та біологічних плітках.

Чи був такий склад постійним, чи якось змінювався?

(GHALLONZ) Ансамбль постійний, я приєднався, як сьомий Калашников, але ми були друзями завжди: очевидно, що хтось приходив та відходив на протязі всіх цих років, ну, наприклад: Мастєр Манс, Цинік Арчі чи Сінція Дєтка, але Калашніков зберіг свій дух та дружбу з ними.

Як ти дивишся на андеґраунд-дій-панк культуру сьогодення? На твою думку, що змінилось з 70-х? Що таким же і лишилось? Маєш якісь зауваження, чи побажання до дій-панку сьогодні?
Де і коли ви почали грати як Калашніков і як ви зібралися, щоб забабахать таку кльову банду? Що спричинило вашу появу?

(SARTA) Ми почали грати ще геть тоді, коли були тінейджерами: коли ти молодий, ти починаєш відчувати, що треба себе якось виразити, якось так, щоб це відображало твою сутність. Ти намагаєшся знайти свій власний стиль життя та задовольнити свою голодну душу. Музика була відповіддю на цю потребу. Потім, крок за кроком, ми стали розуміти, що музика – це найкращий шлях для нас робити щось дійсно справжнє.

Чи було щось до Калашніков? Якщо ви мали такий досвід, то як ваші попередні проекти вплинули на те, чим є Калашніков сьогодні?

(GHALLONZ) Калашніков – це серйозна еволюція панк/хк! Ми грали просто для власного задоволення спочатку, але потім відчули музику у своїх серцях і змінили назву та амбіції на групу, яка створює щось оригінальне. І перед Калашніков були такі групи як 101% odio, крастхардкор група, в якій грали Рісса, Пуй, Сарта і я. Це був початок, 10 років тому. В даний час, особисто я живу тут на цій планеті тільки заради того, щоб випити щось міцненьке J.

Що ви маєте на увазі, використовуючи таке дивне ім’я, як Калашніков? Для мене і, думаю, не тільки для мене, ця назва асоціюється з назвою відомої зброї та чоловіком котрий її винайшов?

(GHALLONZ) А ти знаєш що з гівна корів народжуються ті овочі, що ти жереш? Калашніков це автомат? Так... Але ми є зброєю, що не вб’є нікого, а тільки розбудить. Єдина зброя, яку людина повинна використовувати, є її власний розум. Я надіюсь, що та музика, яку ми граємо може когось змусити рефлектувати на цей, оточуючий нас, дєрьмовий світ і почати жити іншим життям.

Чесно кажучи, я був приємно вражений почувши деякі ваші пісні, які я скачав з інтернету. Деякі ваші мелодії мають щось спільне з російськими та українськими народними піснями, народною музикою цих країн, справді, і, навіть, можливо це прозвучить смішно, деякі з них звучать як саундтреки до старих совєтскіх фільмів 80-х. Було б цікаво взнати що саме ви намагаєтеся грати, як ви визначаєте свій власний музичний стиль? Як би ви описали свою музику для людей, які ніколи вас не чули? Чи ваші мелодії мають якесь народне, етнічне походження, я маю на увазі чи є в вашій музиці вплив італійської народної музики?

(GHALLONZ) Ммм, я навіть не знаю... Я думаю так: Калашніков створюють музику, яку вони відчувають у своєму серці. Без того, щоб, знаєш там, лабати вже в установлених рамках... Я думаю, що, можливо, хтось із Калашніков і може бути під впливом народної музики. Ми слухали класичну музику, хардкор, панк, дез, блек, і епік метал; прогресивний рок, рок 70-х, трохи поп-музики, нову хвилю 80-х, саундтреки до старих італійських фільмів 70-х, пісні з старих японських мультиків... можливо ми маємо по троху зі всього цього набору в своїй музиці.
(SARTA) Наша музика – досить різноманітна, тому що ми слухаємо багато різних стилів музики. Особисто я обожнюю слухати усіляку дивну музику. Я думаю, що групи які грають одну й ту саму „тєму” зайобують: адже немає ніяких кордонів для творчості!

Яку музичку ви самі слухаєте? Які групи? Як вони вплинули на вашу творчість?

(PUJ) Нас є семеро різних людей в банді, і кожен з нас слухає щось різне! Взагалі-то, я люблю найдивнішу музику в світі, але коли починався Калашніков (десять років тому) я був справді під великим впливом панк музики; нашими героями були: Clash, Bad religion та всі старі італійські хардкор монстри 80-х (Wretched, Indigesti, Declino, Raw Power). Зараз ми знаходимся під впливом багатьох стилів та напрямків музики типу прогресивного року, чи нью вейву.

Скільки альбомів ви випустили на сьогодні? Що то за платівки і де ви їх випустили, які лейбли?

(PUJ) Ми випустили 3 альбома:
1. Romantic songs of dissidence  [2001 – на касеті в Італії (самі випустили), Росії (Pauki records), Македонії; на cd в Бразилії під іншою назвою  Bandiere da Bruciare  (Oba! Records)   Перевидано в Італії і світі у 2004 (international co-production)]
2. Songs about amore and revolution  [2003   на касеті в Хорватії; на cd в Італії і світі (International co-production) та Малайзії (Papakerma rec.)]
3. Music is a gun loaded with future  [2005   на cd в Італії і світі (International co-production)] - ми любимо співробітничати з DIY лейблами по всьому світу, щоб мати змогу розповсюдити нашу музику якомога ширше.

Ваші альбоми розповсюджуються тільки в межах Італії чи й по світу теж? Маю сказати, що тут в Україні нелегко дістати вашу музику, але мені повезло, я маю вашу СД-Р’ку „Romantic Songs of  Dissidence" J

(PUJ) Ми є D.I.Y-панк бунтарщиками і не маємо стабільної гарної дистріб’юції, і, напевно, навіть в Італії важко дістати наші альбоми. Найкращий спосіб дістати наші диски – це просто попросити нас вислати їх вам! Але, якщо трішки подумати, то це просто прекрасно, що ти знаєш музику Калашнікових без дистріб’юції, без маркетингу, без промоушн-концертів в твоїй країні, тільки за допомогою сили D.I.Y. D.I.Y. – означає незалежність, піклування про свою творчість та слухачів і пристрасть до своєї справи! А ми любимо всі ці речі. Ми думаємо, що краще досягти лише декількох людей, але щоб вони справді увійшли в цю музику з серцем.

Це принципово для вас співати італійською? Чому у вас немає текстів на англійській мові?

(PUJ) Ми маємо дещо сказати і ми краще скажемо це на тій мові, яку ми розуміємо краще ніж інші мови! Всі наші альбоми мають переклади пісень на англійську в буклеті, таким чином кожен може зрозуміти нашу лірику.

Про що ви співаєте у своїх піснях? Які проблеми ви намагаєтесь зачепити? Чи ви маєте якісь спеціальні підходи до написання пісень? До речі, хто є лідером банди, ви маєте когось на кшталт „передового мозку”? Чи ви всі разом пишете?

(PUJ) Калашніков співають про світ у комплексі і ніяких банальних поглядів на цей самий світ тут не шукайте. Свобода означає - бачити реальність у всіх її проявах і ставитися до неї критично. Ми розказуємо про проблеми нашого повсякденного життя чи про проблеми людей з інших частин світу: важливо говорити не слоганами і кліше, а з критичним поглядом на світ та вільним поетичним духом. Сарта і я пропонуємо ідеї пісень, а потім ми працюємо за участю всіх учасників групи. Так шо колектив Калашніков не має лідерів!

Що роблять учасники колективу Калашніков крім гри в групі? Якісь інтереси, проекти?

(PUJ) Ми маємо багато інтересів крім Калашнікова, це – нормально. Я люблю кінематограф, особливо чокнуті старі італійські фільми. Ми також співпрацюємо зі сквотом C.S.O.A. (С.entro S.ociale O.ccupato A.utosestito) Garibaldi у Мілані,  
організовуючи всякі благодійні канцики/заходи в ньому і таке інше.
(SARTA) Ми маємо також деякі паралельні музичні проекти, але то є дуже експериментальний матеріал J. Також в 2007 ми почнемо створювати документальні відео про різні соціальні та політичні проблеми.
(GHALLONZ) Лічно я ще лабаю в банді SETTEVOLTERONIN - я там співаю!

Як часто ви граєте концерти ? Де ви більше любите грати: в клубах, сквотах, чи може на стадіонах J + чи ви любите живі канцики і, якщо так, то за що?

(PUJ) Ми не дуже часто граємо в Італії. Ми краще зробимо декілька концертів, але хороших концертів: ніяких блядств/ бухаловок, ніяких клубів, реклам. Але тільки сквоти, де люди більше зацікавлені в нашій музиці. Ми любимо грати в турі поза межами Італії, це набагато цікавіше, ніж звичайний концерт

Чи ви лабали за кордоном? Чи самі організовуєте концерти (як часто і хто цим займається?) Чи любите ви мандрувати разом?

(PUJ) На сьогодні ми вже зіграли „прілічну” кількість концертів. Ми самі організовуємо собі все, і тури теж. Ми робимо тільки маленькі тури на декілька концертів у Германії та Італії.

Чи люди в Україні, Росії, Білорусії, мають шанс побачити вас вживу? Що для цього необхідно?

(PUJ) Це не легко зробити гарний D.I.Y. - тур вцих країнах. Але немає нічого
неможливого: щоб зробити тур потрібна гарна і акуратна організація: якщо виходить зробити таку організацію, то любий тур – можливий! Може ти можеш дати мені пару контактів організаторів, хехе?..

Чи важко для вас поєднувати музику та роботу, своє приватне життя? Як ви заробляєте гроші?

(PUJ) Зовсім не важко! Якщо ти маєш пристрасть до чогось, то ти завжди найдеш для цього час. Робити на роботі – це єдиний шлях, щоб заробляти гроші на прожиття.

Чи ви маєте музичну освіту?

(SARTA) Дон Сурен і я грали на піаніно і Пуй лабав на віолончелі пару років назад. Це був наш перший досвід з музикою, але ми не взлюбили класичних вчителів: вони не творчі люди! Вони дуже класно лабають з нотного листа, але вони не можуть навчити тебе сутності музики! Так шо кинули ми наші класичні заняття і взяли в руки інші інструменти, щоб виразити наш внутрішній світ.

Чи ви є DIY група і, що ви думаєте про DIY в Італії і конкретно у вашому місті? Чи є щось, що ви хотіли б змінити і, що приносить вам задоволення?

(SARTA) В останні 2 роки DIY відношення стало досить розмитим в Італії. Ми не дуже любимо музичну сцену Мілану, але італійська сцена взагалі - то не така вже й погана . Є багато команд і організувати канцик досить легко. Ми любимо бути на зв’язку з людьми, які живуть духом DIY, звичано, і це речі, які ти любиш, тому що DIY означає пристрасть, а не бізнес, чи буття йобнутої рок-зірки.

Як ви прийшли у панк-культуру для себе, і що ви все ще знаходите в ній ще до цього часу?

(SARTA) Панк означає бути іншим. Коли ти – підліток, ти починаєш відчувати що світ не такий як вас вчили тебе батьки і вчителі. Таким чином, ти пізнаєш значення слова homologation: це значить що люди зазвичай довіряють тому, що їм говорять, легко, без критики, тому що вони мають жити своєю звичайною рутиною і пахать на своїй звичайній задроченій роботі аж до самої смерті. Ви бачите, що люди хочуть жити в стандартному світі, в такому, який вони бачать на екранах своїх телевізорів. І ви починаєте ненавидіти все це. Отож, якщо ви наважуєтесь зламати цю йобану схему, отоді вже починається ваше панк-життя. Панк означає бути індивідуальністю, а це не співвідноситься зі вже встановленим стандартом життя.

Як зараз живеться в Італії? Що вам подобається і не подобається в своїй країні? Які акції непокори проходять в Італії, вашому місті зокрема (чи ви берете в них участь)?

(SARTA) Тут, в Італії, все йде не дуже добре: праві партії зараз при владі і вони намагаються підняти рівень податків для бідного та середнього класів, в той час, коли вищі класи мають полегшення в плані податків. Приватизація протікає дуже швидко і багато соціальних послуг зараз стають дуже дорогими. Так, чи інакше, люди тут дуже розуміються на всіх цих маніпуляціях і ми маємо тут багато демонстрацій незгодних з владою. Ти знаєш нашого прем’єра Берлусконі? Він – бізнесмен, що має підприємства в багатьох частинах італійської економіки (ТВ, мобільний зв’язок, книги, кіно). Отож, його влада намагається робити закони спєцом так, щоб було вигідно тільки для його підприємств. Це –жахлива картина: я люблю мою країну, але ненавиджу її владу! Мені соромно, що у нас така влада, але я не опускаю рук і продовжую боротись!

Що скажете про сквоти в Італії? Чи хотіли б ви жити в сквоті (чи живете)? Чи це важко – засквотувати приміщення? Що ви можете розповісти про закони, які стосуються сквотування?

(SARTA) В Італії є пару класних сквотів з гарними традиціями та історією. Але зараз влада дуже репресивна і намагається зламати любий супротив їм. І все рівно - в кожному великому місті ви знайдете як мінімум 1-2 сквота, отож тут не важко організувати тур.

Я чув, що поліція в вашій країні досить пасивна. Вони рідко чіпають іноземців, питають документи, чи це дійсно так? ЧИ поліцейське насилля має місце в Італії?

(SARTA)Поліція не дуже агресивна по відношенню до іноземців, тому що влада не так добре організована. Зате вони більш агресивні проти демонстрацій. На щастя, італійці - не дуже напряжні люди і надають перевагу спокою!

Чи активні нацики у вашому місті? Чи вони відвідують панк-концерти? Чи панки протидіють їм якимсь чином? Як?

(SARTA) Раби вождів досить активні в Мілані. Була атака нациків на якийсь сквот у минулому році. Вони знищують все, але вони не можуть зупинити нашу активність. Вони – служаки правих партій, а зараз і нашої конченої влади. Наразі ситуація стала трохи кращою, але нацистські пропагандисти все ще кружляють навколо нас.

Чи є розподіл панк-сцени у вас?

(SARTA) Як ти, певно, знаєш - в кожній сцені є банди, які грають для того, щоб стати відомими, а не заради пристрасті до музики. Але в останні роки кількість DIY команд зростає, і є дуже класні банди які грають оригінальну музику.

Плани на майбутнє?

(SARTA) 25 березня 2006-го ми граєм декілька дат в Італії разом з культовою лондонською бандою LOST CHERREES (crass-панки з 1981-го року!); в квітні ми візьмемо участь в організації веганського благодійного концерту, а в травні ми організуємо вже звичне DIY зібрання у сквоті CSOA Garibaldi у Мілані. Отож, ми будемо дуже зайняті, як бачиш, хе-хе...

Дуже вам дякую за те, що відповіли на мої питання. Маю надію, вони були вам цікаві. Якісь побажання читачам цього зіну. Ваші останні слова і контакти!

Дякуємо тобі, наш друже! Ми маємо надію організувати щось у вашій країні котрогось дня!

Ось наші контакти:
Alessandro Sartori, Via Verita  8, 20158 Milano, ITALY.
Email: sartamemy@libero.it, annapuj@tiscali.it
Скачуйте пісні Kalashnikov на www.kalashni.net. DIY no copyrights !!!

П.С. Поки Соломчик надумався опублікувати це інтерв’ю, Калашніков вже встигли записати ще один альбом, який мали видати навесні 2007, але так поки що, і не видали, а також вони грали нові концерти та їздили в тур по грецьким сквотам. Сарта з Калашніков має свій дістро/лейбл KDV Records/Distro - sartamemy@libero.it
А самі Kalashnikov Collective ведуть свій блог - www.kalashnikov-collective.blogspot.com (тільки на італійській), де намагаються висвітлювати всі події, до яких причетна їх тусовка (від організованих ними концертів до коміксів і т.д.)
Перевірте їх музику – не пожалієте!

Інтерв’ю брав Cоломчик
anyom@inbox.ru
Переклад – Ярон
truemen@mail.ru
Зима 2006/2007
Сквот UA split #3
Категория: Интервью | Добавил: Яр (21.01.2008)
Просмотров: 2222 | Рейтинг: 5.0/2 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]