Категории каталога

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Наш опрос

Как лучше добавлять новые группы на сайт?
Всего ответов: 115

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » События

Нацисти зі всієї України зберуться в центрі Чернігова
13 вересня 2008 року у місті Чернігові заплановано провести акцію ксенофобського характеру по пропаганді ідей неонацизму. За планами організаторів захід має стати місцем зустрічі значної частини націонал-екстремістів з усієї України, що створює значну і реальну небезпеку для здоров`я людей та громадського порядку. Не викликає сумнівів бажання організаторів вести пропаганду нацизму та ідей расової зверхності, оскільки в рамках заходу планується провести концерт, куди запрошено, зокрема, неофашистський рок-гурт „Nachtigall". Зрештою вони не приховують цього, гаслом акції буде "Чужинці забирайтеся з України".

Викликає здивування толерантне ставлення чернігівської влади до подібних "масових заходів". Так 6 березня 2008 року у Чернігові з її дозволу відбувся т. зв. „марш проти нелегальної міграції" за участю прихильників об`єднань „Свобода", „Українська альтернатива" та „Патріот України", скінхедів-неонацистів. Дана акція боляче вдарила по репутації міста Чернігів як в Україні так і за її межами і стала кроком в пропаганді нацизму, расизму та інших дискримінаційних ідей в місті. "Закривання очей" на такі заходи в подальшому майбутньому призведе, і вже призводить, до росту міжнаціонального напруження, збільшення кількості злочинів на ґрунті національної та расової нетерпимості.

Проблема расизму в Україні, нагадує про себе з лячною регулярністю. Лише у Києві з початку року загинуло щонайменше п`ять осіб, вчинено близько 60 звірячих нападів на ґрунті расової неприязні. Тим часом кожен місяць приносить сумні звістки про нові напади, кількість яких заперечує аргументи стосовно „випадковості й стихійності окремих випадків расистської агресії".

Формально захід є протестом проти пункту утримання іммігрантів та нелегалів області. Для морального виправдання та прикриття істинних цілей цинічно ставиться вимога „переобладнання пункту утримання та переформатування його служб для допомоги соціально-незахищеним та знедоленим українцям".

Утім, слід нагадати, що відкрито пункт у відповідності до взятих на себе Україною міжнародних зобов`язань і за кошти, виділені Європейською комісією саме за вищевказаним цільовим призначенням.

До того ж нещодавно у Києві завершилась 8-ма Європейська міністерська конференція Ради Європи з питань міграції, на якій Міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив: „Ставлення до мігрантів має бути перш за все людським" і завірив зарубіжних колег у тому, що Україна йде шляхом лібералізації міграційної політики.

Даний захід цинічно зачіпає гідність людей похилого віку, котрі були очевидцями гітлерівської окупації, а також патріотів, які проливали кров за звільнення міста від загарбників. Адже саме у вересні 65 років тому назад йшли жорстокі бої визволення від ярма німецьких нацистів. Тепер знахабнілі послідовники Гітлера плюють на славу героїв.

Інформуємо також, що проведення подібного заходу в центрі міста, призведе до масових сутичок між неонацистами і всіма тими, хто не бажає миритися з маршами недолюдків Черніговом. В даному випадку, вся відповідальність лягає на місцеву владу та керівників правоохоронних органів котрі недобросовісно ставляться до виконання своїх обов`язків та самонадіяно дають дозволи на проведення подібного.


Ми закликаємо усіх людей доброї волі належним чином відреагувати і перешкодити зухвалому акту, що зазіхає на основні цінності громадянського суспільства!l

zaraz.org
z
Категория: События | Добавил: valderrama (11.09.2008)
Просмотров: 712 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 1
1  
а не пробывали завалить жалобами мисцеву владу например?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]