Категории каталога

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Наш опрос

Как лучше добавлять новые группы на сайт?
Всего ответов: 116

Статистика


Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Интервью

Boys On The Docks (HUN)
Взято по е-мейлу. спілкувався Юра.

1.Привіт! Почнемо зі звичного: історія групи, учасники, їхні заняття…

Історія нашої групи починається в 2002 році, коли декілька шкільних друзів створили групу, яку назвали Silkworms. Все це відбувалося в місті Kaposvar. Ми записали 6-пісенне демо, але ніхто не сприймав цей запис серйозно, і після декількох змін складу ми розпалися в 2005 році. Деякі з нас одразу ж створили нову групу – Boys on the Docks (BOTD). Учасники: Mark – вокал – вивчає економіку в університеті; Tomi – барабани – навчається на інженера; брати Лехнери (Lechners): Peter (бас-гітара) та Istvan (гітара), Peter все ще навчається в школі, Istvan працює веб-мастером і вчить ІТ; Bazsa – гітара – вивчає туристичну справу.

2.Назва групи – вона якось пов’язана з Dropkick Murphys?

Ми мали серйозну мозкову атаку, намагаючись знайти групі назву, яка б найбільш нам підходила. І ми вибрали BOTD, оскільки пісня “Boys On The Docks” групи Dropkick Murphys багато для нас значить. Вона про єдність, дружбу, сім’ю і допомогу іншим людям. Також ми дуже любимо Dropkick Murphys, і наша назва, ніби маленький трибют на них.

3.Розкажіть щось про ваші записи…

Зараз ми маємо лише 5-пісенне промо CD, але працюємо над LP, який дуже скоро має вийти.

4.Де ви виступали? Найкращий/найгірший концерт?

Найбільше ми виступали в Угорщині. Ми робили концерти і знаємо кращі місця навколо, де хазяїни і працівники добре ставляться до нас. Найкращим нашим шоу є наш перший концерт в Kaposvаr. Ми грали в місці, яке називається Pogo Center, це місцевий CBGB, ми зробили велику вечірку, на якій були наші друзі, панки і хулігани. Кожному, хто буде десь недалеко, – пропоную обов’язково відвідати це місце. Найгірше наше шоу було в місті Veszprаm, де організатори не заплатили нам нічого за пальне (хоча й обіцяли), і, звичайно, не зробили жодних оголошень про концерт, отож ми грали для звукового інженера…

5.Розкажіть щось про ваші пісні, про що вони?

Такі пісні як “New World Order” і “Dance of the Dead” проти війни і сумнівних політичних цілей, але в нас також є пісні, написані під впливом персональних переживань: “Friends Forever” і “Coming to town”. Також в нас є декілька пісень про місцевий футбольний клуб.

6.Як ви ставитесь до DIY, sXe ітд..?

Ми на 100% DIY група. Ми записуємо пісні на комп’ютері, наш вокаліст робить мастеринг, Istvan робить сайт ітд. Ми п’ємо, але ми по-справжньому поважаємо вибір sXe і vegan людей.

7.З якими групами ви дружите?

Ми репетируємо з Gerebje і Gerаb, вони найближчі друзі. Один учасник групи Gerаb – Kraci допомагає нам в декількох піснях. Також друзі є за кордоном: Rasty – Австрія, Charly Fiasco і Saturn з Франції.

8.Яку музику ви слухаєте?

Ми слухаємо досить багато різної музики: від ска до металу, від панку до хардкору. І це допомагає групі бути тим, чим вона є.

9.А як у вас в країні з панк/хк сценою?

Панк/хк сцена Угорщини тільки розвивається. Є сайт, який називається PunkPortal (www.punkportal.hu), де ви можете знайти все про угорські групи, концерти, клуби… Якщо ви будете в Угорщині в серпні – можете відвідати Sziget, найбільший музичний фестиваль в Європі, де трохи є панк, хардкор, ска груп.

10.Як ви ставитесь до інтернету і вільного скачування музики? Деякі музиканти проти…

Ми використовуємо інтернет дуже часто, щоб розмістити оголошення про концерти, влаштувати тури, і ми завжди викладуємо свою музику в інтернеті. Ми робимо так, бо створюємо музику, не для продажу, а для вираження власних думок. Якщо люди скачають нашу музику, то є можливість, що вони прийдуть веселитись на наш концерт. Такою для нас є сцена.

11.Уявіть: Європа перетворилась на пустелю через глобальне потепління і замість стоянок караванів всюди стоять МакДональдси, а багаті будують вілли на Північному Полюсі. Що ви (та інші люди) будете робити в такому випадку?

Я думаю, ми можемо музикою звертати увагу людей на серйозні проблеми, наприклад глобальне потепління, і змусити їх прийняти якісь міри. Тоді нам не потрібно буде думати на такі теми.

12.Що ви знаєте про Україну і нашу сцену?

Україна – наш сусід, і ми з цікавістю ставимось до подій, які відбуваються у вас. Також ми маємо декількох друзів з Донецька. Але, нажаль, ми не мали ніяких контактів з вашою сценою.

13.Ваші плани на майбутнє?

В найближчому майбутньому ми збираємось виступати в Австрії, Німеччині і Франції з нашими друзями. Скоро вийде DVD “Kaposvari Rakaczi FC Ultras”, на якому будуть деякі наші пісні. І ми нарешті закінчимо роботу над нашим альбомом, який можна буде знайти в інтернеті і маленьких DIY лейблах.

Hungary
1039 Budapest
Hadrianus u. 5. III/25
leki69@gmail.com
http://boysonthedocks.extra.hu
http://myspace.com/botdband


Категория: Интервью | Добавил: valderrama (07.01.2008)
Просмотров: 1091 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]