Категории каталога

Форма входа

Приветствую Вас Гость!

Поиск

Наш опрос

Как лучше добавлять новые группы на сайт?
Всего ответов: 115

Статистика


Онлайн всего: 2
Гостей: 2
Пользователей: 0
Главная » Статьи » Статьи

Міліція і нацисти
МІЛІЦІЯ І НАЦИСТИ
Автор aktyvist

Ріст кількості насильницьких злочинів на грунті ксенофобії, увага української та міжнародної громадскості, змушує органи державної влади створювати хоча б видимість боротьби з цими проявами. Хоч як би їм не хотілося цим займатися. Тому у них не зрозуміло, то існує проблема, то ні. Як остання заява міністра юстиції. Чи наприклад МВС, нинішній її керівник займаючи цю посаду в попередній раз проявив себе дуже навіть"наці-толерантним". А його заяви під час виборчої кампанії зайвий раз показують, що нацисти з ним "брати по розуму". Тому не дивно, що міліція активно береться за боротьбу з мігрантами. В принципі тут можуть бути і пояснення уваги до цієї теми з боку МВС не лише тиском громадскості чи наближенням Євро-2012. Трафік мігрантів це ласий шматок на котрому можна заробити непогані гроші. Москаль, який є основним спікером по цій тематиці, у минулому керівник Держкомміграції та міліцейський чин, добре відомий, як у справах з депортацією біженців, так і специфічним вирішенням проблем бездомних, наповненням міліцейських фондів коштами тощо.

"Борючись з міграцією" менти ставлять під контроль цей процес. "Борючись з неонацистами" відповідно нацистів. Хоч останні давно уже в основній своїй масі знаходяться під наглядом: їх переписано, пальчики відкатано, фото зроблено, оперативні справи заведено. Дивно, що не зважаючи на це терористична активність їх залишається високою. Нагадаю, користь з нацистів для "серйозних дятьків" є декількох видів: подавлення антисистемних сил, тих, які за соціальну емансипацію, здешевлення робочої сили гастарбайтерів і навпаки дорожчання плати за трафік на захід та можливість тримати "цикл" під своїм контролем. Людям, які роблять на цьому бізнес зовсім не потрібні "вільні гравці", які самотужки пробують подолати кордони діставшись кінцевої точки за кошти які на ряд серйозних порядків нижчі ніж ті, котрі треба заплатити "професіоналам".

Попри запевнення, що расизму в Україні не існує з боку СБУ та МВС, в останніх уже створено спецпідрозділи по боротьбі з проявами "екстремізму". Намагаються вони і реагувати інформаційно на виклики, які давно уже кинуті дійсністю. От, зокрема, новина розповсюджена Центром громадських звязків міністерства внутрішніх справ:

"МВС ініціює створення міжвідомчої робочої групи з питань протидії ксенофобії та расизму.

Міністерство внутрішніх справ України поділяє занепокоєність представників окремих етнічних груп, міжнародних та громадських організацій випадками скоєння злочинів на ґрунті расової ненависті та ксенофобії. Але, оскільки протидія расизму та ксенофобії виходить за межі повноважень МВС України, актуальним питанням є розробка комплексного механізму протидії цьому явищу в Україні.
Тому МВС України виступило з пропозицією створити Міжвідомчу робочу групу з представників Мінюсту, Держкомнацрелігії, Служби безпеки України, Генеральної прокуратури України, МВС, МЗС, Міністерства освіти та науки, Мінкульттуризму, Держкомтелерадіо, інших зацікавлених міністерств та відомств, міжнародних та громадських організацій для опрацювання зазначеного питання та підготовки комплексного документу з протидії ксенофобії та расизму в українському суспільстві.

Відповідний лист було підписано Міністром внутрішніх справ Луценком Ю.В. та направлено першому віце-прем’єр-міністру України Турчинову В.О."

Звичайно, можна по різному ставитися до подібної діяльності владних інституцій. Дуже часто міліція себе веде не краще, ніж бони. Більшість працівників органів внутрішніх справ самі хворі на расизм та ксенофобію. Це не лише українська практика, але в наших пострадянських умовах розповсюдженість такого одна з найбільш високих. В середовищі антифашистів існує дуже серйозна дискусія на цю тему. Адже апелюючи до міліції ми таким чином визнаємо за нею право на владу, легітимізуємо її право на насильство. Це ділить антифашистський рух на дві частини, так званий "законний" чи "ліберальний"(наприклад в Британії це група довкола журналу "Прожектор") і радикальний (в тій же Британії наприклад рух "Жодної платформи").

Разом з тим, ми не можемо однозначно негативно ставитися до діяльності ментів, спрямованої на боротьбу з неофашизмом. Тим паче, що так чи інакше ми можемо бачити, що ворушитися органи влади почали лише внаслідок тиску громадскості. До неї і потрібно апелювати, а не до міліції чи прокуратури. Зрештою і сам нацизм є породженням ряду панівних суспільних відносин.

Індімедія-Україна

Категория: Статьи | Добавил: Яр (29.02.2008)
Просмотров: 719 | Комментарии: 3 | Рейтинг: 0.0/0 |
Всего комментариев: 3
1  
Наші політики хворі хіба що на жидівський расизм - бо в більшості жиди чи просто іудаїсти. погляньте хоча б на ющенка, що в ярмолці молиться біля стіни плачу))) і тому до "гоїв" (а ми для них не хто інший як гої, тобто нищі істоти, вони ставляться расистсько). а наш расизм - він здоровий, нам не потрібні негри і інші на нашій землі. так, я згодний, що вони також люди, і такі ж як ми (ну майже). але є африка, а є Європа. кожному своє! я особисто до негрів не відчуваю врожості, проте хай сидять на своїй землі. це те саме що бурі ведмеді попхалися б до білих у антарктиду. абсурд? вирішувати вам)
і останнє. чому коли негри вбють чи побють білого - це трактується як просте вбивство чи хуліганство (наприклад випадок у Львові, коли кілька чорних порізали двох львівських хлопців), а от коли білий дасть негру - то це відр азу РАСИЗМ? чому так?
чому гуртам у текстах яких є слова про вигання чорних і расову війну заборонено виступати, а гуртам, що співають про те як чорні гвалтують білу дівчину чи про те яке лайно білі нічого не заборонено?
задумайтеся над цим.
п.с. надіюся адміністрація проявить розум, і не стре повідомлення. внаслідок чого ми зможемо подискутувати.
п.п.с. звичайно є люди які позиціонують себе як НС чи правих, а самі не знають що роблять і просто бухають і бють пики всім підряд, що і породжує міф про "фашизм" і "нацизм". таких я і сам не люблю. таких я і сам називаю бонами. і на жаль таких більшість..

2  
тобі скільки років? бо мені здається, що ти в цю маячню яку написав дійсно віриш biggrin
расизм не залежить від кольору шкіри, затям це собі

3  
ти вмієш лише задавати питання? чи все таки відповісиш хоч якось?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]