[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Концерты » Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты" (надо ехать))))))
Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты"
KumarДата: Суббота, 16.08.2008, 13:06 | Сообщение # 61
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (vm7mv)
бля а чи не похуй шо у того Кумара за татуювання??хай хоч десять штук собі наб'є свастік і яка різниця який смисл він в їх вкладає! мені лічно абсолютно ПОХУЙ!!! хоч язичницький символ, хоч нацистський, хоч якийсь там герб....

перша здорова людина на цьому сайті...

 
co2Дата: Суббота, 16.08.2008, 23:49 | Сообщение # 62
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
НАРВАСАДАТА була . ЇЇ пісні знають. Люди яким під сорок років зібрались відіграти концерт. Як після цього можна казати що гурт не зробив вклад в Українську панк сцену? Будь яка банда яка творить і виступає вже вносить вклад в сцену. Я розумію що хотілось би в кожному гурті мати мінімум Агностікфронтів якихось але творчість у всіх різна і щоб написати панк пісню не обовязково грати зі швидкістю 150 ударів в хвилину. Я НАРВУ почув перший раз і хоча нічого не зрозумів враження залишились приємні))) Називати музику гамном може тільки далека від цього людина.
 
illyababkin3Дата: Воскресенье, 17.08.2008, 16:38 | Сообщение # 63
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Djakuju muzchiny,jak ja ljublju Lviv,ofigenne misto

Добавлено (17.08.2008, 16:37)
---------------------------------------------
tuta http://www.youtube.com/watch?v=zT0kO0VpOK0&feature=relateddublin 2005 rik,cju pisenku wy she ne chuly

Добавлено (17.08.2008, 16:38)
---------------------------------------------
http://www.youtube.com/watch?v=qBHsU-AMj_U&feature=related a ce ,shtoby slowa razobrat,,,djakuju,wse kozly


illyababkin
 
ShtushaДата: Воскресенье, 17.08.2008, 17:36 | Сообщение # 64
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 1
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Хлопці - в першу чергу музиканти, вони мають право бачити світ таким, а називати чиїсь надбання фекалійно, це як мінімум неетично. Ще й не знаючи більш ніж десятирічної історії та тогочасних львівських тусовок. Чомусь навіть люди, які залишились в нашій пам'яті геніями і яких вже нема з нами, цінили цих хлопаків і їх речі. А послухавши один запис аж ніяк не можна судити про групу та її менталітет в цілому. Це мое суб'єктивне враження від усього прочитаного. Для того, щоби хаяти, треба знати досконально, кого кунаєш у лайно. ІМХО...
 
ТыБыДыЖДата: Воскресенье, 17.08.2008, 21:30 | Сообщение # 65
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Kumar)
Quote (ТыБыДыЖ)
Як казав Подерев'янський, "разні случаї єсть". Деякі анархісти, наприклад, виступають проти патріотизму, нащо ж відразу записувати їх у моднікі? Веди з ними ідейні розбірки індивідуально.

ага))буратно я їбу то тваї друззя)))))))))
я ваще єбав вести ідейні розборки...*глупо ето всє*

Quote (ТыБыДыЖ)
PS: от я прикинув, якби я набив собі свасту, співав пісні про нігерів, що лізуть в Україну, одягав білу шрнурівку, а потім ображався що мене називають боном

ага і при цьому всьому періодично давав тягла нашим бонам,постійно виступав проти них як явища і досих пір записаний в них в рядах аццкіх антифа ..з мого жж ви чомусь вицеплюєте те що хочете побачити і почути..статті про деструктивність і непотрібність бонів і так далі ви пропускаєте мимо очей...

хоча для бонів я афа а для вас бон)і це супер..я досяг своєї мети...нігілізм як він є)))отріцаніє отрицанія))))))тупорила ідейність що права що ліва нікого щі ні до чого хорошого не доводила...всі ваші війни і насилля починаються з вашої мєго ідейності,нев*єбної крутизни ,лівизни,правизни ітд...моднікі

Quote (ТыБыДыЖ)
а потім ображався що мене називають боном

ХТО я?))))))))))))))))))))))) та я ржу в голос і видумую щоб таке ще нове вичудити аби позлити людей)))))))))))

Quote (ТыБыДыЖ)
а один чувачок, який за 25 років до того був одним з натхненників того, що декілька мільйонів солдатів почали стріляти, різати і мочити газами одні одних

цей нєхароший чувачок як ти знаєш був першим хто пішов на зустріч простому люду,ввів соціальні реформи для робітників,відмовився від політики Бісмарка,яка давили соціалістичні починання,він заборонив працювати по неділям,заборонив працювати в нічну зміну для дітей та жінок,вагітним жінкам,дітям до 14 років..зробив реформу податків після якої рядове населення Германії змогло піднятись с колін ітд...чого тут розпинатись...Je veux etre un roi des gueux його слова...

а нарахунок надпису на тату - в літературному і смисловому перекладі це означає - якщо воювати то лише перемагати..і йдеться тут не тільки про війну зі зброєю в руках,а взагалі про *стрємлєніє чєлавєка к прєкрасному* до нових висот, яж кажу ти незнаєш що я вкладаю в це тату....
в мене доречі є тату в якої є 6 лучів які виходять з зорі...я сіоніст тепер?

краще бути тупим боном і мясоїдом аніж ідейним до усрачки модніком.


Понимаешь, я беру в руки вомбата, и какбе говорю всем: Пыщь чочо упячка!!!1111111 Понимаешь в чем соль??77 Упячка!!111111

Quote (vm7mv)
бля а чи не похуй шо у того Кумара за татуювання??хай хоч десять штук собі наб'є свастік і яка різниця який смисл він в їх вкладає! мені лічно абсолютно ПОХУЙ!!! хоч язичницький символ, хоч нацистський, хоч якийсь там герб....

Суть Кумара в том что он пиздит полную чушь, которую мне даже коментировать не хочется, выебывается типа "ес, меня все ненавидят значит я крут", и называет людей, которых он даже не видел, модниками. Мне посрать, пусть его свастика означает движение в нирвану и прием тяжелых наркотиков например, дебилом и выебщиком я его считаю не за это. Хули не ясно?

Чуваки, прошу вас, прекратите тут выделыватся и не считайте всех других глупее себя. Можете сколько угодно распинаться про прекрасность свастики и героические деяния политиков, но большинство людей пользуется этим лишь для прикрытия своей мудаковатой деятельности. Это и была главная мысль моих предыдущих постов в этой теме. Про чудесную историю и ваши личные героические деяния можем поговорить и в другой теме.


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна

Сообщение отредактировал ТыБыДыЖ - Воскресенье, 17.08.2008, 21:41
 
vm7mvДата: Воскресенье, 17.08.2008, 22:04 | Сообщение # 66
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (ТыБыДыЖ)
Суть Кумара в том что он пиздит полную чушь

ну так и пусть себе пиздит.....

Quote (ТыБыДыЖ)
Мне посрать, пусть его свастика означает движение в нирвану и прием тяжелых наркотиков например, дебилом и выебщиком я его считаю не за это. Хули не ясно?

та просто вы про эти свастики уже трактаты понаделывали из своих постов...
 
ТыБыДыЖДата: Воскресенье, 17.08.2008, 22:34 | Сообщение # 67
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (vm7mv)
та просто вы про эти свастики уже трактаты понаделывали из своих постов...

я не виноват что они цепляются за всякую фигню вместо сути.


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
KumarДата: Понедельник, 18.08.2008, 01:30 | Сообщение # 68
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
ЫЫЫЫЫЫЫЫЫ111111адинадинадин...заебись)))
 
ТыБыДыЖДата: Понедельник, 18.08.2008, 18:21 | Сообщение # 69
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Ты УГ и нихуя какбе не шариш.

Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
KumarДата: Вторник, 19.08.2008, 16:38 | Сообщение # 70
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (ТыБыДыЖ)
Ты УГ и нихуя какбе не шариш

))))))) УГ насколько я понимаю это Унылое Говно)))))))))?
ксттаи у тебя на аватарке тоже свастика
фашизд праклятый!!!!
 
illyababkin3Дата: Среда, 20.08.2008, 16:29 | Сообщение # 71
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 3
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Fse Kazly

illyababkin
 
РошаДата: Среда, 20.08.2008, 16:43 | Сообщение # 72
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 326
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
nenavizhu tebia

дистро осаждённого города
 
valderramaДата: Среда, 20.08.2008, 16:50 | Сообщение # 73
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
или хоть чуть по теме или обосновывайте или удалять посты буду...
 
vm7mvДата: Среда, 20.08.2008, 17:51 | Сообщение # 74
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
valderrama, удаляй к черту всю фигню..........
 
fuckofforfightДата: Среда, 20.08.2008, 17:58 | Сообщение # 75
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
vm7mv, +1
 
Форум » Музыка » Концерты » Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты" (надо ехать))))))
Поиск: