[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Концерты » Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты" (надо ехать))))))
Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты"
valderramaДата: Суббота, 19.07.2008, 14:42 | Сообщение # 46
Admin
Группа: Администраторы
Сообщений: 507
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
согласен
 
SenYaДата: Суббота, 19.07.2008, 14:50 | Сообщение # 47
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 7
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Напишу ещё тут Кумару и всем остальным. Уже запостил Кумару в ЖЖ и буду постить и дальше пока не перестанут нести чушь на тему правизны "Нарвасадаты". Итак Кумару и недалёким посвещаеться:

Не Кумар ты реально далпайоп, какие нах Нарвасадта правые. Это блять был стёб. Хуле ты по всему нету пиздишь подобную херню. Я общаюсь с Ильёй и Владом. И они окуевают от того что их называют правой командой. Они против втирания любой идеологии как левой так и правой. Панк нигилизм и неипёт. Собственно песни эти пелись, потому как были тексты хорошо и весело написаны, но написаны не Ильёй, а их товарисчем. Так что мля засунь свои белые шнурки себе в задницу. НАРВАСАДАТА - ЭТО КЛАССНЫЙ СТЁБНЫЙ ПАНК! Фа и антифа то всё до сраки.


Мы не левые и не правые, потому что мы валенки! (с)
 
vm7mvДата: Суббота, 19.07.2008, 16:27 | Сообщение # 48
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
прикольно
 
co2Дата: Среда, 13.08.2008, 20:32 | Сообщение # 49
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Доречі пацанчікі ви спочатку вивчіть нормально символіки (свастики і таке інше) можете ще трохи історію почитати а потім собі думайте що там означають татухи Кумара. Це так , щоб смішно не виглядати коли за язичнецькі знаки будете металістів і прочих екстремалів фашиками називати. )))
 
ТыБыДыЖДата: Среда, 13.08.2008, 22:33 | Сообщение # 50
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
О так! Всі металюги і хардкорщики поважають наше язичницьке коріння, а проти хачів і негрів зовсім нічого не мають)))))) Розказуй тут))))))

Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
co2Дата: Четверг, 14.08.2008, 02:06 | Сообщение # 51
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Звичайно , і татуюванням у вигляді свастики боряться за право арійської раси торгувати на місцевих ринках))) Давай автоматично запишемо усіх металюг у фа-скінхеди))). І був би ти хочаб трохи політкоректним ти б вихідців з Кавказу і Африканських країн не називав би хачами і неграми , вони ж можуть і образитись і вся анті-фа агітація накриється)))
 
ГЕРОЙДата: Четверг, 14.08.2008, 03:05 | Сообщение # 52
1 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 8
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Какой нахуй панк нигилизм??? ваще ебанулся??? Это блядь противоположности!!!

Вегетерианство - жизнь без убийства...!!!
 
РошаДата: Четверг, 14.08.2008, 12:03 | Сообщение # 53
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 326
Награды: 1
Репутация: 4
Статус: Offline
Нигилизм- обозначение крайнего идейного направления в 1860-х годах, отрицавшего главные основы современного политического и социального строя. Это если по Тургеневу. какие же тут противоположности с панком..

Нарвасадта-панк. вот единственная противоположность тут..


дистро осаждённого города
 
ТыБыДыЖДата: Четверг, 14.08.2008, 21:07 | Сообщение # 54
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
Звичайно , і татуюванням у вигляді свастики боряться за право арійської раси торгувати на місцевих ринках))) Давай автоматично запишемо усіх металюг у фа-скінхеди))). І був би ти хочаб трохи політкоректним ти б вихідців з Кавказу і Африканських країн не називав би хачами і неграми , вони ж можуть і образитись і вся анті-фа агітація накриється)))

Вибач, але твій пост зовсім неадекватний. Досить багато металюг, тим більше таких, які захоплюються язичництвом, мають праві погляди. І я маю сумніви з приводу того, що ті, хто робить подібні татуювання, роблять їх лише з поваги до коріння. Напевно і не потрібно судити просто по тату, проте люди з ними трохи стрьмають. І це природньо що стрьомають.
До того ж, у тов. Кумара, з якого весь спір почався, татуха з надписом "Одна війна, одна перемога" німецькою. Цей надпис має щось спільне з язичництвом?

В данному контексті вживання слів "хачі" та "негри" не має мети когось образити. Політкоректність - лайно. Головне не думати по-расистські, а не боятися сказати заборонене слово.

Quote (ГЕРОЙ)
Какой нахуй панк нигилизм??? ваще ебанулся??? Это блядь противоположности!!!

bag


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна

Сообщение отредактировал ТыБыДыЖ - Четверг, 14.08.2008, 21:08
 
co2Дата: Пятница, 15.08.2008, 00:10 | Сообщение # 55
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Та тіко не думайте що я тут нациків захищаю чи ще щось подібне . Мене просто прикалує що будь які теми на сайті в 90% зі 100 закінчуються розборами політичних поглядів. Ну вибачайте ну такий вже я))))
 
KumarДата: Пятница, 15.08.2008, 00:46 | Сообщение # 56
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (ТыБыДыЖ)
До того ж, у тов. Кумара, з якого весь спір почався, татуха з надписом "Одна війна, одна перемога" німецькою. Цей надпис має щось спільне з язичництвом?

Так...потрудись подивитись чия це фраза,коли і в якому контексті була сказана...я думаю ти відкриєш для себе невидані раніше горизонти тому що зрозумієш що крім фа і афа є ще щось....тому що це було набагато раніше ніж виник фа,НС чи ще щось...

Quote (ТыБыДыЖ)

Вибач, але твій пост зовсім неадекватний. Досить багато металюг, тим більше таких, які захоплюються язичництвом, мають праві погляди.

для вас всі хто люблять свою землю,історію,традиції і хочуть їх зберегти - праві.
моїм друзям футболістам моднікі афа доказували що і футбол то погано,бо пробуджує почуття патріотизму..а це погано...ідіоти

Quote (ТыБыДыЖ)
І я маю сумніви з приводу того, що ті, хто робить подібні татуювання, роблять їх лише з поваги до коріння.

Ти взагалі незнаєш мотивів,причин і поштовхів до цього тату...як і його значення

Quote (ТыБыДыЖ)
Політкоректність - лайно

Отож бо і воно)))))

Вибачте що заліз на ваш *крайнє ідєйний* файт,але оскільки тут як не як обговорюють трошки мене (вірніше мою ногу))) вирішив втрутитись
Правостороння свасті аста (бо в НС вона було під кутом в 45 градусів та вписана в коло) в червоно чорних національних кольорах початку століття,герб мого міста ще за часів Магдебурського права,девіз кайзера Вільгельма (якого я поважаю і шаную як громадського і політичного діяча) + те що вона зроблена навіть не на 50% дійсно дає вам змогу придумувати що небудь стосовно того що б це означало?.Тоді ви дуже сміливі і кмітливі хлопці...

Добавлено (15.08.2008, 00:46)
---------------------------------------------

Quote (co2)
Та тіко не думайте що я тут нациків захищаю чи ще щось подібне

всє тібє піздєц..ти тупо бон і мясоєд...ми тібя найдєм...(бердічєв антифа крю)

 
co2Дата: Пятница, 15.08.2008, 08:04 | Сообщение # 57
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Ну от cry , через дурні розмови і я попав під росклад cry . Хоть через Бердичів більш ніколи не проїзжай cry . Пакую рюкзака і ухаджу в гори cry
 
ТыБыДыЖДата: Пятница, 15.08.2008, 08:31 | Сообщение # 58
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Kumar)
для вас всі хто люблять свою землю,історію,традиції і хочуть їх зберегти - праві.
моїм друзям футболістам моднікі афа доказували що і футбол то погано,бо пробуджує почуття патріотизму..а це погано...ідіоти

Як казав Подерев'янський, "разні случаї єсть". Деякі анархісти, наприклад, виступають проти патріотизму, нащо ж відразу записувати їх у моднікі? Веди з ними ідейні розбірки індивідуально.

PS: от я прикинув, якби я набив собі свасту, співав пісні про нігерів, що лізуть в Україну, одягав білу шрнурівку, а потім ображався що мене називають боном, казав, тіпа: "от дурні, ви що не знаєте, що свастика була гербом Заколуп'янська з 1845 по 1846 роки, першою літерою єврейського алфавіту, а цей девіз, який в мене набитий, сказав ніхуя не Гітлер, а один чувачок, який за 25 років до того був одним з натхненників того, що декілька мільйонів солдатів почали стріляти, різати і мочити газами одні одних".


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
KumarДата: Пятница, 15.08.2008, 12:47 | Сообщение # 59
3 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 49
Награды: 1
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (ТыБыДыЖ)
Як казав Подерев'янський, "разні случаї єсть". Деякі анархісти, наприклад, виступають проти патріотизму, нащо ж відразу записувати їх у моднікі? Веди з ними ідейні розбірки індивідуально.

ага))буратно я їбу то тваї друззя)))))))))
я ваще єбав вести ідейні розборки...*глупо ето всє*

Quote (ТыБыДыЖ)
PS: от я прикинув, якби я набив собі свасту, співав пісні про нігерів, що лізуть в Україну, одягав білу шрнурівку, а потім ображався що мене називають боном

ага і при цьому всьому періодично давав тягла нашим бонам,постійно виступав проти них як явища і досих пір записаний в них в рядах аццкіх антифа ..з мого жж ви чомусь вицеплюєте те що хочете побачити і почути..статті про деструктивність і непотрібність бонів і так далі ви пропускаєте мимо очей...

хоча для бонів я афа а для вас бон)і це супер..я досяг своєї мети...нігілізм як він є)))отріцаніє отрицанія))))))тупорила ідейність що права що ліва нікого щі ні до чого хорошого не доводила...всі ваші війни і насилля починаються з вашої мєго ідейності,нев*єбної крутизни ,лівизни,правизни ітд...моднікі

Quote (ТыБыДыЖ)
а потім ображався що мене називають боном

ХТО я?))))))))))))))))))))))) та я ржу в голос і видумую щоб таке ще нове вичудити аби позлити людей)))))))))))

Quote (ТыБыДыЖ)
а один чувачок, який за 25 років до того був одним з натхненників того, що декілька мільйонів солдатів почали стріляти, різати і мочити газами одні одних

цей нєхароший чувачок як ти знаєш був першим хто пішов на зустріч простому люду,ввів соціальні реформи для робітників,відмовився від політики Бісмарка,яка давили соціалістичні починання,він заборонив працювати по неділям,заборонив працювати в нічну зміну для дітей та жінок,вагітним жінкам,дітям до 14 років..зробив реформу податків після якої рядове населення Германії змогло піднятись с колін ітд...чого тут розпинатись...Je veux etre un roi des gueux його слова...

а нарахунок надпису на тату - в літературному і смисловому перекладі це означає - якщо воювати то лише перемагати..і йдеться тут не тільки про війну зі зброєю в руках,а взагалі про *стрємлєніє чєлавєка к прєкрасному* до нових висот, яж кажу ти незнаєш що я вкладаю в це тату....
в мене доречі є тату в якої є 6 лучів які виходять з зорі...я сіоніст тепер?

краще бути тупим боном і мясоїдом аніж ідейним до усрачки модніком.

 
vm7mvДата: Суббота, 16.08.2008, 13:03 | Сообщение # 60
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
бля а чи не похуй шо у того Кумара за татуювання??хай хоч десять штук собі наб'є свастік і яка різниця який смисл він в їх вкладає! мені лічно абсолютно ПОХУЙ!!! хоч язичницький символ, хоч нацистський, хоч якийсь там герб....

Добавлено (16.08.2008, 13:03)
---------------------------------------------
)

 
Форум » Музыка » Концерты » Концерт века! Единственный концерт легендарной "Нарвасадаты" (надо ехать))))))
Поиск: