[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Модератор форума: mark  
Форум » Музыка » Группы » Double Trouble (punk/hc, dnepropetrovsk)
Double Trouble (punk/hc, dnepropetrovsk)
co2Дата: Среда, 04.06.2008, 22:56 | Сообщение # 31
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
БЛЯЯЯЯЯЯЯ пацани можа я шо туплю , а как это( самый шо ни наесть арийский парень)? Тіпа АРІЮ слухав)))))))?

Просто в нашому селі я їх рідко бачу. confused

Добавлено (04.06.2008, 22:52)
---------------------------------------------
А взагалі наш барабанщик , коли жив у Львові , ходив з подкатами літом і шось типу чубчика козацького носив . Напевно виглядав як арійський парєнь бо пизди вломили. Каже шо антіфа. Тепер у нього алергія на цей рух. Хоча може то просто були автентичні Львовські гопи.

Добавлено (04.06.2008, 22:56)
---------------------------------------------
Одразу ж питання . Пояснйть нам затурканим , якшо тебе пиздять якісь політично-свідомі пацики і питають -"ти з нами чи з ними?" як оприділити хто вони такі?

 
ТыБыДыЖДата: Четверг, 05.06.2008, 18:31 | Сообщение # 32
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (co2)
БЛЯЯЯЯЯЯЯ пацани можа я шо туплю , а как это( самый шо ни наесть арийский парень)? Тіпа АРІЮ слухав)))))))?

Арійськими парнями зазвичай називають хлопців в гріндерах/бомбері/підтяжках/кєжуал шмотках та/чи з відповідною символікою. Хулі не ясно?

Quote (co2)
А взагалі наш барабанщик , коли жив у Львові , ходив з подкатами літом і шось типу чубчика козацького носив . Напевно виглядав як арійський парєнь бо пизди вломили. Каже шо антіфа. Тепер у нього алергія на цей рух. Хоча може то просто були автентичні Львовські гопи.

У мене є знайомий антифа-скінхед, котрий так само помилково отримав пизди від інших антифа. І нічого, не скаржився на жорстоку долю або чиюсь тупість. Життя взагалі несправедливе, а всі люди помиляються.

Quote (co2)
Одразу ж питання . Пояснйть нам затурканим , якшо тебе пиздять якісь політично-свідомі пацики і питають -"ти з нами чи з ними?" як оприділити хто вони такі?

Ніяк. Ризикуй або коси під аполіта. Повинен розуміти що це в шахах є лише чорні та білі, а в житті все складніше.


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
markДата: Четверг, 05.06.2008, 18:36 | Сообщение # 33
8 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 569
Награды: 1
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (Skarpretter)
2 markА ты против чего протестуешь? (и где?)

протестую против тупости....и прочих нехороших вешей...везде и практически всегда!!!

 
fuckofforfightДата: Четверг, 05.06.2008, 21:40 | Сообщение # 34
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
co2, шось мені здається твій дружок спиздів шо отримав тягла від львівських антіфа)))
оприділяти хто є хто навчишся коли перший раз піздюлєй від бонья отримаєш)))
і доречі цікаво з якої ж це групи ваш барабанщик що ходив з козацьким чубом і на підкатах бо зазвичай так рєбята з партій типу унтп і патріот україни виглядають
 
co2Дата: Пятница, 06.06.2008, 18:39 | Сообщение # 35
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Спасібо пацики . Пояснили грамотно (5 балів) , почуття гумору (3 бали). Просто хотів трошки пошуткувати. До питання ставлюсь не надто серйозно через відсутність в м.Хмельницькому яскраво вираженого скін-двіженія (себто у мене практики нема одна теорія). Мій гурт має милозвучну і наскрізь просякнуту змістом назву- В Сраку Громадську Думку (В.С.ГД). Наш барабанщик свято вірить в те що він патріот України , але нічого не робить щоб це довести (пасивний такий патріотизм). Я за своє життя переконався що теж являюсь патріотом своєї країни (хоча б тому що коли була можливість звідси поїхати не скористався нею) . Наш вокаліст напевно теж трохи патріот , хоча б тому що погодився 4роки назад змінити назву гурту з англійської на Українську і тому що в його текстах нема рядків типу "бляцька Україна , як я заїбався тут жити". А підкати , чуби , нашивки, це все третьорядне. Людям які генерують ідеї на ці понти немає часу і Ви це знаєте краще за мене. Ще мені цікаво,хоча б у однієї людини змінились переконання після того як її побили по голові???
 
fuckofforfightДата: Пятница, 06.06.2008, 19:16 | Сообщение # 36
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
co2, щось я не дуже зрозумів що ти хотів сказати своїм постом...

Ще мені цікаво,хоча б у однієї людини змінились переконання після того як її побили по голові???-якщо це типу нагони на мілітант-антіфа то знай: більше половини наці ублюдків коли дістануть по голові то погляди звичайно може і не міняються але їх блядська активність падає...
+ти мабуть не дуже зрозумів що я мав на увазі коли писав таке:і доречі цікаво з якої ж це групи ваш барабанщик що ходив з козацьким чубом і на підкатах бо зазвичай так рєбята з партій типу унтп і патріот україни виглядають
в Патріоті України трішки нездоровий патріотизм от тому про нього і згадав

 
co2Дата: Пятница, 06.06.2008, 20:43 | Сообщение # 37
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 39
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Пост перечитав. Справді до теми немає нічого спільного(як і багато що вище написане). Вважайте мої слова візиткою гурту. Щодо антимілітаристських настроїв вони у мене відсутні і можливо через те що на практиці не знайомий з проблемою(я вже писав).
 
ТыБыДыЖДата: Суббота, 07.06.2008, 16:14 | Сообщение # 38
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 565
Награды: 0
Репутация: 7
Статус: Offline
Quote (fuckofforfight)
трішки

cranky


Мы должны сохранить существование особой, уличной магии и возможность обосцаться орандж содой для белого человека. - 15 слов Девида Блейна
 
SkarpretterДата: Понедельник, 09.06.2008, 08:54 | Сообщение # 39
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Quote (mark)
протестую против тупости....и прочих нехороших вешей...везде и практически всегда!!!

И в чем выражается твой протест?


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

© Jimi Hendrix

 
vm7mvДата: Понедельник, 09.06.2008, 18:29 | Сообщение # 40
8 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 631
Награды: 0
Репутация: 4
Статус: Offline
Quote (Skarpretter)
И в чем выражается твой протест?

действительно...
 
SkarpretterДата: Понедельник, 09.06.2008, 18:32 | Сообщение # 41
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
Я немогу понять, почему ребята должны стрематся выкладывать свои фото на таком сайте как контакт?!
Почти у каждой молодой (и не очень) хк-панк группы есть своя страница на майспейсе или в контакте, где выложены и фото группы! Вы, что тут прям такие все невьебись радикальные, участвуете в не запланированных акциях, забрасываете здания военкоматов и горисполкомов коктейлями Молотова, ЛПД и тд.?!
Я уверен, что большинство участников форума зарегестрированы и сидят на сайте "В Контакте.ру"!


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

© Jimi Hendrix

 
diyzhytomyrДата: Понедельник, 09.06.2008, 18:50 | Сообщение # 42
6 стадия
Группа: Модераторы
Сообщений: 180
Награды: 0
Репутация: 1
Статус: Offline
Quote (Skarpretter)
Почти у каждой молодой (и не очень) хк-панк группы есть своя страница на майспейсе или в контакте, где выложены и фото группы!

до речі, правда! коли так на сайтах інфо про концерти чи про групу викладується/обговорюється, то це не подобається декому, бо піздєц "палєво"... тоді як все те саме є на майспейсах і це виявляється нормальним... в цьому плані взагалі ніякої різниці не бачу між майспейсом і сайтом...


still fucking strong and still believe
still fighting for better day
still fucking strong and still believe
together we'll make a change
 
fuckofforfightДата: Понедельник, 09.06.2008, 21:24 | Сообщение # 43
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
Skarpretter, наведи приклади політичних хк груп на чиїх сайтах,майспейсах є фото (групи з СНГ наведи)
Я уверен, что большинство участников форума зарегестрированы и сидят на сайте "В Контакте.ру"!-якшо ти сидиш то це не означає шо всі там сидять)))далеко не всім цікаво кожен вечір по 3 години собі нет-френдів шукати))
 
SkarpretterДата: Вторник, 10.06.2008, 18:39 | Сообщение # 44
2 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 33
Награды: 0
Репутация: 0
Статус: Offline
fuckofforfight,
Например: 4Scums, Во Весь Голос, What We Feel, Мой Флаг Смят и др.
А по поводу DT, так помоему Тревор сказал, что они аполитичны!


When the power of love overcomes the love of power, the world will know peace.

© Jimi Hendrix

 
fuckofforfightДата: Вторник, 10.06.2008, 19:56 | Сообщение # 45
7 стадия
Группа: Пользователи
Сообщений: 451
Награды: 0
Репутация: 13
Статус: Offline
Skarpretter, ссилочки будь ласка
уважно прочитай шо сказав тревор)))
мені чесно кажучи просто цікаво було що скаже тревор нарахунок мого першого запитання про політику групи і фотки вконтактє.відповідь я отримав більш ніж достатню.це особистий вибір чи вішати вам фотки,чи бути аполітами.
просто якщо ти вже аполіт то про який діайвай може іти річ?!
саме це МЕНЕ І НАПРЯГАЄ!!!
те що люди відмазуються що вони мол не антіфа але ніякі види дискримінацій не підтримують.це атмазка на лоха.люди не хочуть і не можуть зрозуміти що антифашизм це не секта-це всесвітній рух і погляди на певні речі.і шо тим хто називає себе антифашистами треба відразу іти нацикам йобла бити шоб імідж підтримати.
розумієш про що я????
чи ти і надалі вважаєш шо я ат нєчєго дєлать до людей прийобуюсь?
 
Форум » Музыка » Группы » Double Trouble (punk/hc, dnepropetrovsk)
  • Страница 3 из 8
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
  • 8
  • »
Поиск: